Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

#1Pozrite sa na marcové filmové novinky v kinách na Slovensku

Prinášame Vám filmové novinky aj na tento mesiac. Ak by ste nemali kam ísť a doma alebo na internáte sa nudíte, nenechajte si ujsť tieto trháky. Môžete sa tešiť na americkú komédiu Ave, Caesar!, ktorý bude obsadený filmovými hviezdami. Okrem Georga Clooneyho v ňom uvidíte aj sex symbola Channiga Tatuma či krásnu Scarlett Johansson a mnohých iných. Pozrite si traileri k všetkým filmom, ktoré na nás čakajú v slovenských kinách. Rozhodne sa máme na čo tešiť!

Ave Caesar!

Tento Ave Caesar bude iný ako jeho predchodcovia. Prečo? No už len preto, lebo v ňom budú hrať také hviezdy ako Georfe Cloony, Channing Tatum či kráska Scarlett Jonasson. Túto americkú komédiu si určite nenechajte újsť.

 

“The Brothers Grimsby”

Vo filme Nobby (Sacha Baron Cohen) má všetko, po čom kedysi túžil. Veľa detí a priateľku (Rebel Wilson), ktorá ho miluje takého, aký je. No jedno mu v živote stále chýba a to jeho mladší brat Sebastian (Mark Strong), ktorého hľadá už niekoľko rokov.

Jedného dňa sa stane, že nájde svojho brata. Môžeme si povedať super a film môže skončiť. Nie to však také jednoduché, pretože Borat ho nachádza v tej najnevhodnejšej chvíli. Odhalil ho pri jeho aktivite, ktorú vykonával. O akú činnosť sa jedná? Pozrite si trailer.

https://www.youtube.com/watch?v=S-xWokFJztY

Zootropolis

Príbeh začína vtipnou snímkou pri pohľade na leňochodov, o ktorých sa vie, že im všetko trvá strašne dlho. K tomu nezvyčajné priateľstvo zajačice a líšky, ktoré vám svojím humorom vypracuje tehličky na bruchu. Máme sa na čo tešiť.

Suburra

Krimi dráma, ktorá poteší nadšencov tohto žánru. Navyše, celý dej sa odohráva v tmavých uličkách Ríma. Uvidíme v ňom, akú moc majú peniaze a čo dokážu urobiť mafiáni. Viac Vám prezradiť nechceme, aby ste ostali v napätí z tejto drámy.

Babysitter

Klasická komédia, v ktorej sú deti za tie „zlé“ a opatrovatelia sa môžu aj zblázniť a nevedia si s nimi rady. V tomto filme však babysitter nie je žena, ale chlap.  Má na to svoj dôvod. Pozrite sa aký.

 

Zdroj: www.youtube.com

 

 

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií