fbpx
Známy hororový režisér Adam Robitel nakrútil Escape Room, z ktorej neutečiete

Známy hororový režisér Adam Robitel nakrútil Escape Room, z ktorej neutečiete

Fanúšikovia hádaniek a napätia milujú escape room – únikové miestnosti, v ktorých skupina ľudí musí do určitého času vyriešiť rôzne úlohy, aby sa dostali von.

Ak sa im to podarí, môžu sa tešiť, ak nie – ochotný personál ich napriek tomu prepustí. Čo však, ak by to tak nebolo? O tom je nový psychothriller Escape Room, v ktorom šestica mladých ľudí bojuje o holý život v tajomnom bludisku plnom smrteľných nástrah. Podarí sa im z neho dostať von? Pozrite si prvú ukážku.  

Známy hororový režisér Adam Robitel (Insidious: Posledný kľúč) prináša príbeh šiestich ľudí, ktorí prijali pozvanie do tajomnej escape room. Netrvá dlho, kým si uvedomia, že z tejto hry sa nedá uniknúť… treba ju prežiť.

Film Escape Room je novinkou hororového režiséra Adama Robitela, ktorý je známy filmami The Taking of Deborah Logan, Paranormal Activity 5 či hitom Insidious: Posledný kľúč. Vo filme sa predstaví talentované herecké obsadenie na čele s Loganom Millerom (Psia duša) a Deborah Ann Woll (seriály True Blood a Daredevil).

Psychologický horor sa v našich kinách objaví  31. januára 2019. Na plátna ich prinesie spoločnosť Itafilm.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Romantická svadba? V tomto svadobnom albume nájdete tornádo a žraloky...
Google+ Linkedin
Pavel Bielik

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.