fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Adrián Polóny sa uchádza o post banskobystrického župana, šéfa SAD Zvolen podporuje Fico aj Urbáni

Adrián Polóny momentálne pôsobí ako predseda predstavenstva Slovenskej autobusovej dopravy Zvolen.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.6.2022 (Webnoviny.sk) – Adrián Polóny bude kandidovať na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja ako nezávislý kandidát s podporou strany Smer-SD a Strany moderného Slovenska.

Oznámil to v pondelok na tlačovej besede spolu s predsedom strany Smer-SD Robertom Ficom a Milanom Urbánim zo Strany moderného Slovenska .

„Je pre nás cťou Vám vyjadriť, vysloviť ale aj v praktickej rovine vykonať plnú podporu strany Smer-SD. Asi ťažko by sme dnes našli lepšieho človeka s lepšou kombináciou vzdelania a praktických skúsenosti, pretože vo svojej pozícii, ktorú dnes vykonáva v oblasti dopravy, má nepochybne fantastický prehľad o tom, ako funguje Banskobystrický kraj, čo sa tu deje a čo tento kraj potrebuje,“ uviedol Fico.

„Stojím tu ako skúsený manažér, ako zamestnávateľ zodpovedný za tisíce rodín, ktorým dávam istotu, že aj zajtra môžu prísť do práce. Stojím tu ako manažér, ktorý každý deň so svojím tímom profesionálov zabezpečuje dopravu všetkým vám. To, čo náš kraj potrebuje, je zmena, a tým myslím zmenu skutočnú,” uviedol Polóny.

Adrián Polóny momentálne pôsobí ako predseda predstavenstva Slovenskej autobusovej dopravy Zvolen.

Prečítajte si tiež:
Posielanie právnikov za mreže je tancovanie na tenkom ľade, komora advokátov varuje pred prešľapmi z minulosti

Viac k témam: Voľby do samosprávnych krajov, Župné voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Adrián Polóny sa uchádza o post banskobystrického župana, šéfa SAD Zvolen podporuje Fico aj Urbáni © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií