fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Bohumíne sa rýchlovlak Pendolino zrazil s lokomotívou, zomrel strojvedúci a ďalšie osoby sú zranené (foto)

Približne 300 ľudí muselo využiť iné spoje.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.6.2022 (Webnoviny.sk) – V stanici Bohumín na Karvinsku sa v pondelok skoro ráno zrazil rýchlovlak Pendolino odchádzajúci do Prahy s posunovacou lokomotívou. Ako referuje web novinky.cz, pri nehode zahynul strojvedúci a ďalší človek vo vlaku utrpel ľahké zranenia. V posunovacej lokomotíve sa zranili ďalšie štyri osoby. Hovorca Českých dráh Petr Šťáhlavský pre Radiožurnál povedal, že vlak sa po zrážke vykoľajil.

Príčina zrážky je predmetom vyšetrovania. Cestujúcich z rýchlika evakuovali a spoj s plánovaným odchodom o 4:59 nakoniec zrušili. Približne 300 ľudí muselo využiť iné spoje. Prevádzka v stanici Bohumín bola prerušená asi na pol hodiny.

Viac k témam: zrážka vlaku s lokomotívou
Zdroj: Webnoviny.sk – V Bohumíne sa rýchlovlak Pendolino zrazil s lokomotívou, zomrel strojvedúci a ďalšie osoby sú zranené (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií