fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Agentúrne spravodajstvo SITA povedie Martin Dargaj

Martin Dargaj je dlhoročným reportérom ekonomickej redakcie SITA a v ostatnom čase pôsobil ako šéfeditor agentúry a vedie aj odborný portál venergetike.sk.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.4.2022 (Webnoviny.sk) – SITA Slovenská tlačová agentúra vstupuje do 26. roku svojho pôsobenia na slovenskom trhu s novým šéfredaktorom agentúrneho spravodajstva. Na čelo redakcie sa postavil Martin Dargaj.

Doterajší šéfredaktor Michal Pobeha sa rozhodol pre nové profesionálne výzvy mimo spoločnosti SITA. „Redakcia bude pokračovať  na nastavenej ceste obsahovej zmeny spravodajstva smerom k lepším a užitočnejším a komplexnejším informáciám pre našich klientov.“ uviedol Martin Dargaj.

Dargaj je dlhoročným reportérom ekonomickej redakcie SITA a v ostatnom čase pôsobil ako šéfeditor agentúry a vedie aj odborný portál venergetike.sk.

SITA je dodávateľom komplexných informačných a komunikačných služieb. Popri službách tlačovej agentúry prevádzkuje spravodajský portál webnoviny.sk, skupinu odborných odvetvových portálov, je dodávateľom monitoringu médií, zabezpečuje distribúciu a tvorbu  PR správ, natívnych správ a multimediálnych komunikačných formátov.

Zdroj: Webnoviny.sk – Agentúrne spravodajstvo SITA povedie Martin Dargaj © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií