fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovná Alžbeta II. všetkých prekvapila. Nečakane sa objavila na novej stanici metra, ktorá nesie jej meno (video)

Linku Elizabeth Line by mali pre verejnosť otvoriť 24. mája.

Máte tip? napíšte nám mailom

17.5.2022 (Webnoviny.sk) – Britská kráľovná Alžbeta II. v utorok nečakane navštívila stanicu metra v centre Londýna, aby si pozrela čerstvo dokončenú linku metra pomenovanú po nej.

Už 96-ročná panovníčka, ktorá obmedzila väčšinu svojich verejných aktivít, sa objavila na stanici Paddington, aby si prezrela linku Elizabeth Line, ktorú by mali pre verejnosť otvoriť 24. mája.

Kráľovnú v žltom outfite sprevádzal jej najmladší syn – princ Edward. Alžbeta sa v piatok po niekoľkých týždňoch prvý raz ukázala na verejnosti, keď si vo Windsore pozrela vystúpenie svojich milovaných koní.

Jej verejné vystúpenia sú pozorne sledované, keďže Británia sa pripravuje na oslavy pri príležitosti 70 rokov Alžbety II. na britskom tróne, ktoré sa budú konať od 2. do 5. júna.

Krájjjjjj

Viac k témam: Metro, Stanica metra
Zdroj: Webnoviny.sk – Kráľovná Alžbeta II. všetkých prekvapila. Nečakane sa objavila na novej stanici metra, ktorá nesie jej meno (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií