fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj takéto halloweenske módne katastrofy existujú!

Máte tip? napíšte nám mailom

Chystáte sa na nejakú halloweensku párty a neviete, čo na seba? Nasledujúcimi kostýmami sa radšej neinšpirujte, hrozí vám doživotný posmech. Čo si neobliecť?

Je to Zlatovláska? Je to princ Krasoň? Nie – je to Thor!

thor

Snahou predajcov je produkt predať. Občas to nejde, a preto sa musí nájsť to správne svetlo, kvalitný fotograf (a Photoshop). No stačí jeden pohľad na toto a je jasné, že tento kostým to nezachráni a takýto fail si kúpi pravdepodobne len málo ľudí (nemá ten muž na hlave pokrievku?). Myslím, že ak by Thor naozaj existoval, výrobcov by zažaloval.

Dúhová víla

rainbow-fairy

Ak si tento kostým oblečiete, môžete si byť isté, že vás naozaj nikto neprehliadne.

Gumby

gumby

Gumby je animovaná americká postavička, ktorú tam pozná každý. U nás by ste asi museli ľuďom vysvetľovať, že nie ste ohryzená brokolica, zelený zúbok alebo…. (doplňte si sami, čo vám kostým pripomína). Tento kostým je divný, no má aj jednu výhodu – ani vlastná matka by vás nespoznala.

Prečítajte si tiež:
Hlášky z legendárneho filmu Sám doma v pesničke! Chytľavý song musíš počuť!

Hrach

hrach

Pri zelených veciach ešte ostaneme. Kostým hrachového struku, podobne ako Gumby, je pekný prešľap. Ako to niekto mohol vôbec vymyslieť a ušiť?

Klaunka Lolli

klaun

A do tretice zelená katastrofa – Lolli je vrchol všetkých gýčov.

Je vás viacej a nevietem čo na seba? Choďte za voskovky!

voskovky

Voskovky, krabičky s voskovkami – výber je len na vás, čo si oblečiete.

Ak vás nejaký z kostýmov vážne zaujal a plánujete jeho kúpu, môžete tak spraviť na stránke orientaltrading.com.

A na záver pár vážnych slov o haloweenskej móde:

Očakáva sa, že tento Haloween bude najčastejší ženský kostým Harley Quinn. Takže baby, ak nechcete stretnúť vaše dvojčatá, vyvarujte sa mu. Ak vám to nevadí, potom nie je dôvod neprezliecť sa za Harley Quinn.

Pre chalanov máme zlé správy – módni poradcovia varujú, že jej parťák Joker (v podaní Jareda Leta) bude haloweenskym prepadákom, a preto by ste sa tomuto kostýmu mali radšej vyhnúť.

17052948567_e760f7a755_b

Zdroj: orientaltrading.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií