Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľné sexuálne úchylky: 10 bizarností, o ktorých ste zaručene nepočuli!

Vyznávači bizarných sexuálnych praktík nie sú žiadnou raritou. Ľudí s týmito sexuálnymi úchylkami nevzrušujú dokonalé sexi krivky, klasický sex ani najmodernejšie sex shopy.

Isté formy perverznosti a úchyliek boli medzi nami od nepamäti. Niektoré sa zapísali do kníh, dejín, kroník aj škandálov. Teraz sa však pozrime na výber pomerne neznámych sexuálnych úchyliek!

Antropofagolagnia

Táto sexuálna úchylka sa orientuje nielen na kanibalizmus. Ak ju rozoberieme na drobné, je možné, že sa vám dvihne žalúdok. Antropofagolagnika dostane do sexuálneho tranzu predstava o znásilňovaní a následnom pitvaní a pojedaní vlastného milenca.

Chremastistofília

Ľudia, ktorých okradnú zažívajú krušné chvíle a mnohé starosti. To však neplatí u chremastistofila. Počas vlastného okradnutia zažíva svoj najerotickejší vrchol. Odcudzení majetok patrí totiž k jeho najerotickejším predstavám.

Zdroj: unsplash.com

Exofilia

Táto sexuálna úchylka takpovediac prekračuje našu domovskú planétu zem. Jedincov pri nej vzrušuje predstava milostného styku s mimozemskými civilizáciami. Spomínaná úchylka má aj hojnú fanúšikovskú základňu. Je veľmi obľúbená a rozšírená v Japonsku, kde domáci ulietavajú na kreslených pornografických filmoch  s pobehujúcimi mimozemskými bytosťami.

Formikofília

Pavúci, mravci, slimáci sa dokážu taktiež stať sexuálnym objektom. Ako? Formikofil si užíva vrchol blaha, keď môže cítiť na svojom nahom tele dotyky vyššie spomenutého, ale aj podobného hmyzu.

Statuofília

Niektorí obdivujú sochy ako umelecké diela, iní v plastikách vidia priam vzrušujúci sexuálny objekt. Pri tejto sexuálnej úchylke dochádza k pohlavnému uspokojovaniu priamo na sochách.

Tergomastia

Bežne vnímame spálenú pokožku, ako niečo nežiaduce až zdravotne rizikové. Pri tejto sexuálnej úchylke sa vzrušenie dostaví pri partnerovej olúpenej a spálenej pokožke. Najideálnejšie pri mechanickom šúpaní.

Oculofília

Bizarnosťami ani zďaleka nekončíme. Oculofila vzrušuje očný fetiš. A to doslovne. Pri tejto sexuálnej úchylke si milovník tamojšieho fetiša rád trie oči o pohlavné orgány, alebo sa nechá nimi vyplieskať ako inak, po očiach.

Pyrofília

V tomto prípade sa objektom sexuálnych túžob stáva horúci živel. Pyrofilici totiž s obľubou zapaľujú oheň alebo sa naň pozerajú.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií