Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Myslíte, že vaša svokra je najhoršia? Príbehy týchto žien vám dokážu, že môže byť i horšie

Svokra. Žena, ktorú si – či už chcete, alebo nie – beriete spolu so svojím partnerom. Žena, ktorá vie všetko lepšie ako vy, ktorá si myslí, že je neomylná…

Svokry zvyknú byť vo väčšine prípadov poriadne harpye, a tak niet divu, že sú objektom rôznych vtipov i rodinných hádok. Najhoršie na tom je, že si ju nemôžeme len tak vybrať a po svadbe dostaneme (ne)praktické balenie manžel plus svokra grátis.

Pokiaľ si však myslíte, že práve tá vaša to preháňa a jej správanie je neprípustné, verte, že môže byť i horšie. O bizarné príbehy so svokrami sa podelili ženy na internete.

1.

Počas nášho prvého tanca na našej svadbe nás prerušila moja bývalá svokra. Požiadala ma, aby som si sadla. Ona tancovala so svojím synom, zatiaľ čo ja som sedela.

2.

Moja svokra vzala môjho syna na testy DNA. Bez toho, aby som o tom vedela.

3.

Ešte pred svadbou moja nastávajúca svokra vyplakávala mojej rodine o tom, že stratí syna. Moja teta jej povedala, že nikoho nestratí, práve naopak – získa dcéru. Na to svokruška pred celou mojou rodinou zadelila: „Na čo mi je dcéra? Už mám psa.“

4.

Moja bývalá svokra zorganizovala oslavu 30. narodenín pre môjho manžela bez toho, aby mi to povedala. Keď sme dorazili na miesto, kde sa párty konala, bola som rovnako prekvapená ako on. Na otázku, prečo mi o príprave oslavy nepovedala, odvetila, že nechcela, aby som pokazila prekvapenie.

5.

Bola som v deviatom mesiaci tehotenstva, keď mi svokra povedala, aby som vstala a otočila som sa. Nechápala som, no spravila som to. Zrazu z nej vyšlo: „Ewww, keď som ja bola tehotná, aspoň zozadu to na mne nebolo vidno.“

6.

Raz mi svokra ukazovala fotoalbum, v ktorom mala fotografie svojich detí a ich rodín. Na záberoch boli manželove sestry s ich manželmi a deťmi. Môj manžel tam mal fotku sám – bezo mňa a našich deti. Na to svokrička povedala, že si to ani nevšimla.

7.

Keď sme s manželom čakali naše prvé dieťa, svokra požadovala, aby to bolo dievčatko. S mužom sme jej vysvetľovali, že pohlavie bábätka skutočne nedokážeme ovplyvniť, no ona trvala no svojom, že maličké dievčatko bude lepšie. Neskôr sme na rodinnej oslave oznámili, že čakáme chlapčeka. Ja som schytala od svokry facku, manžel dostal krik a ona sa potom opila.

8.

Moja svokra požadovala, aby mala na mieste svadobnej hostiny vlastného make-up artistu a tiež vlastný šatník, aby sa mohla počas večera prezliekať. Keď som jej povedala, že na to nie je priestor, začala vyvádzať a vykrikovať, že to má byť JEJ deň…

9.

Som alergická na borovice, vanilku, škoricu a ďalšie veci, ktoré sú pre Vianoce typické. Svokra o tejto mojej alergii veľmi dobre vie. Raz, keď sme k nej na najkrajšie sviatky v roku prišli, jej dom bol vyzdobený vetvami borovíc, všade boli borovicové šišky a nechýbali ani vanilkové sviečky. Ako vianočný darček som dostala vonné sviečky so škoricovou arómou.

10.

Po predčasnej a nečakanej smrti môjho manžela, moja svokra prebrala jeho ostatky a chcela ho pochovať bez mojej vedomosti a súhlasu.

11.

Na návštevu za svokrou sme spolu s manželom a malým synčekom cestovali viac než 6 hodín. Prvú vec, ktorú mi povedala, bolo, že sa s jej priateľom každý pondelok modlia za to, aby som schudla, pretože je smutné vidieť niekoho tak mladého s takou váhou.

 

Zdroj: buzzfeed.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií