Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako využiť pekné jesenné dni? Inšpirujte sa týmito možnosťami!

Jesenné dni nemusia byť len zahmlené a nostalgické. Naopak, nastal čas venovať sa sebe a dožičiť si chvíle plné  príjemných zážitkov. A pokiaľ by ste plánovali na pár dní niekam „vypadnúť“, možno by ste mohli vyskúšať niečo nové a vybrať si pobyt šitý na mieru. 

Nechajte sa rozmaznávať

Čo telo po lete potrebuje najviac? Dodať si sily pred náročnou zimou. Ako na to? Vynikajúci recept majú aj tu! Personál novučičkého rezortu vás očakáva v lone Nízkych Tatier, v Demänovskej doline v Hoteli SOREA SNP. Novovybudovaný vodný svet – WELLNESS EUPHORIA, ponúka služby na nadštandardnej úrovni. Jeho účasťou je aj relaxačný bazén s hydromasážnymi dýzami, vodnými chrličmi a perličkovou sedacou masážou. Atmosféru umocňujú podhladinové svietidlá. Odpočinúť si možno v oddychovom  bazéne  Whirlpool s vodopádom, hydromasážnymi dýzami, dnovou vzduchovou perličkou a s perličkovou masážou. Nechýba ani  ochladzovací bazénik po pobyte v saunách alebo Kneippov šliapací kúpeľ  (procedúra na povzbudenie krvného obehu).

Zdroj: sorea.sk

Šantenie pre deti i saunový svet

Zabúdať netreba ani na deti. V rodinnom wellness sa možno vyšantiť v detskom bazéne s vodným ježkom či fontánkami, ako aj odpočinúť si v detskom oddychovom bazéne s vodným delom či šmykľavkami.  Každý,  kto uprednostňuje saunu, má v tomto wellnesse veľa možností: detskú saunu do 60°, parnú saunu AROMA pre 8 osôb, infrasaunu carbo pre 2 osoby, suchú saunu do 60° pre 8 osôb a suchú saunu do  90° pre 12 osôb. No a keď sme v úvode sľúbili rozmaznávanie, nemôžeme opomenúť masáže. Všetky predstavy vie splniť hydromasážna vaňa.

sauna

Zdroj: sorea.sk

Hotel SOREA SNP nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej doline, priamo pri zjazdovke Biela púť. Jesenné dni v tejto oblasti sú doslova ako z rozprávky! Zavítajte do nádherných zákutí Národného parku Nízke Tatry, navštívte svetoznáme jaskyne,  užite si  turistiku v každom ročnom období, nadýchajte sa čerstvého vzduchu.

Malý raj na Zemi

Kongres a biznis Hotel SOREA REGIA ponúka svoje služby v hlavnom meste Slovenska – v Bratislave. Kto chce zažiť jeseň v meste plnom rôznych atrakcií, je na správnej adrese. Ponúka sa návšteva blízkeho Hradného vrchu s nádychom histórie i každodennej parlamentnej súčasnosti, neďaleko je dunajské nábrežie s novou výstavbou európskych parametrov, ako aj priestor na príjemné a tiché prechádzky v objatí európskeho veľtoku. To všetko umocnené rôznymi kultúrnymi podujatiami, ktorých jeseň ponúka naozaj veľa.

Bratislava

Zdroj: pixabay.com

Niečo pre milovníkov ajurvédy

Hlavným lákadlom, ako stráviť jedenné dni v Hoteli SOREA REGIA, je od septembra ajurvédske masážne centrum charakteristické celkovou očistou tela a upokojením mysle. Masáže poskytujú originálni ajurvédski terapeuti, pochádzajúci z indického štátu Kerala, kolísky ajurvédy. Manon, Reji a Shibu sa skvelo postarajú o klientov a poskytnú im veľmi účinnú terapeutickú masáž, ktorej cieľom je navodiť v tele rovnováhu. Procedúry ajurvédy podporujú lymfatický systém a napomáhajú detoxikácii organizmu, relaxačné masáže umocnené prírodnými olejčekmi bez akýchkoľvek chemických prísad dobíjajú organizmus stratenou energiou. Zmenou stravy, masážami, cvičením a meditáciou človek opäť nadobudne rovnováhu v tele a cíti sa zdravý a vyrovnaný.

ajurvéda

Zdroj: sorea.sk

Novinkou v ponuke je párová masáž, stabilnými sú detoxikačná celotelová masáž s prírodným kokosovým olejčekom, ako aj omladzujúca masáž tváre s protivráskovým účinkom.

masáž

Zdroj: sorea.sk

Tak čo poviete, však by bolo príjemné relaxovať v niektorom z týchto zariadení? Stačí si vybrať!

Zdroj: sorea.sk

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií