fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Beckhamovci si potrpia na luxus: TOTO je ich kráľovstvo s rozlohou 280 ihrísk!

Máte tip? napíšte nám mailom

Beckhamovci si potrpia na luxus. Slávni manželia opäť investovali do nehnuteľností. Najnovšie sa pochválili bytovým apartmánom v Miami.  

David a Victoria Beckhamovci patria k ľuďom, ktorí dnes zarábajú najmä vďaka svojim menám. Victoria bola členkou britskej pop skupiny Spice Girl, ktorá vznikla v roku 1994. O najväčšiu pozornosť mladých speváčok sa zaslúžil najmä ich debutový singel Wannabe. Skupina sa však rozpadla a Victoria sa vybrala vlastným smerom. Dnes je úspešná módna návrhárka, no predovšetkým manželka slávneho futbalistu a matka štyroch detí – Brooklyna, Romea, Cruza a Harper.

Nedávno sa pochválili takýmto kráľovstvom

David svoju profesionálnu kariéru futbalistu ukončil v máji v roku 2013, no s futbalom má ešte veľké plány. Chceli by ste vedieť ako si slávna rodinka žije dnes? Z času na čas svoje peniaze investujú aj do luxusných nehnuteľností. Nedávno sa pochválili takýmto kráľovstvom: 

Beckhamovci luxus
Luxusný apartmán na Miami. Zdroj: Profimedia.sk
Beckhamovci luxus
Luxusný apartmán na Miami. Zdroj: Profimedia.sk
Beckhamovci luxus
Luxusný apartmán na Miami. Zdroj: Profimedia.sk

Najnovšie bývanie sa nachádza na Miami. Ide o exkluzívny apartmán, ktorý má vlastný heliport pre súkromné vrtuľníky a strešný bazén. Byt sa nachádza v horných poschodiach dizajnovej veže Scorpion. Svojou polohou je atraktívny najmä pre výhľad na celé floridské mesto a jeho pláže. Stavba je dielom architekta Zahy Hadid a keďže David na Miami vlastní futbalový klub a rozhodol sa tam aj podnikať, manželia sa rozhodli, že najnovšia nehnuteľnosť bude ich nové sídlo. Ich bývanie sa nachádza vo veži, ktorá má 62 poschodí a je vysoká 210 metrov. 

Prečítajte si tiež:
Ako si poradiť so škvrnami na sedačke?

Luxusný apartmán však nie je jedinou investíciou. Vyhliadli si aj sídlo v Cotswolds v anglickom grófstve Gloucestershire, ktoré naozaj pripomína kráľovstvo. Jeho odhadovaná hodnota predstavuje 37 miliónov eur. Ktovie, kto z ich štyroch detí si ho neskôr bude môcť užívať.

Rozprávkové bývanie v Cotswolds. Zdroj: Northfoto.com
Rozprávkové bývanie v Cotswolds. Zdroj: Northfoto.com
Rozprávkové bývanie v Cotswolds. Zdroj: Northfoto.com

Nové sídlo má desať spální, šesť kúpeľní, veľkú jedáleň a niekoľko miestností na maľovanie či biliard. A chceli by ste vedieť na akej ploche sa toto kráľovstvo nachádza? Samotný pozemok má rozlohu ako 280 futbalových ihrísk. Okrem výnimočného interiéru vás určite zaujme aj obrovská záhrada.

Zdroj: casprezeny.pluska.sk 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií