fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Boris Kollár: Nevedel som si vyčistiť zuby, nevedel som ísť na toaletu, bolo ma treba umývať, sprchovať

Boris Kollár sa vyjadril k medializovaným informáciám.

Máte tip? napíšte nám mailom

Predseda vlády Borisa Kollár zverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom vysvetľuje detaily svojej hospitalizácie. Kollár mal pred mesiacom vážnu dopravnú nehodu, pri ktorej si zlomil krčný stavec.

Podľa jeho slov bol desať dní po nehode v polospánku a následne bol prevezený do Nemocnice svätého Michala v Bratislave do traktu pre ústavných činiteľov. Podľa neho tam môže byť aj akýkoľvek občan, ktorý si priplatí dvadsať eur.

S vedením nemocnice aj ošetrujúcim lekárom sa vraj vopred dohodol na tom, aby nezaťažoval sestričky a zdravotný personál, pretože nechcel, aby sa o neho nepretržite starali. Namiesto nich sa starala o neho rodina, štyri či päť osôb a najviac jeho brat.

„Keď som sem prišiel, nevedel som si vyčistiť zuby, nevedel som sa ani odobrať na toaletu, bolo ma treba umývať, sprchovať, vyčistiť zuby, nakŕmiť. Každú hodinu podať vodu slamkou do úst. Nechcel som s týmto obťažovať sestričku, pretože by som ju kompletne vyťažil, tak som sa dohodol s vedením nemocnice, že tu budem mať 4-5 osôb, ktoré sa budú o mňa starať 24 hodín denne. Čiže žiadne nočné návštevy ale boli to tí istí ľudia, ktorí sa tu v určitých turnusoch striedali. “ opisuje Kollár.

Prečítajte si tiež:
Riešenie migračnej krízy sa míňa účinku. Tento muž to dokázal na žuvačkách

Hovorí, že niekedy sa striedali o ôsmej a niekedy o druhej ráno, keď nemohol zaspať. Všetci boli riadne oblečený v ochrannom odeve a mali rúška.

Tiež spomenul incident so zdravotnou sestrou, ktorá mu povedala, že ona nie je v nemocnici preto, aby varila čaj pre Borisa Kollára. Ďalej povedal: ,,Mne je to veľmi ľúto, to čo sa stalo. Ja sa všetkým, ľuďom, keď som sa kohokoľvek dotkol ospravedlňujem.“

Zajtra chce Kollár z nemocnice na reverz odísť do domácej liečby.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií