fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bývalá nemecká letuška si v snahe stať sa exotickou Barbie ničí telo, priateľ ju v tom podporuje!

Máte tip? napíšte nám mailom

Naozaj si myslí, že je krásna?

Táto 28-ročná (!!!) “krásavica” pochádza z Nemecka a je bývalou letuškou. Jej veľkým snom bolo stať sa modelkou krásnou ako Barbie, avšak trocha exotickejšou ako pôvodná postavička. Martina Big míňa nehorázne sumy peňazí na plastické operácie a umelé opálenie, pretože chce mať nádhernú hnedú pokožku. Do svojho tela zatiaľ investovala viac ako 50 tisíc libier a množstvo času stráveného na chirurgii. Injekcie a solárium spoločnými silami vytvorili niečo, čo ona sama považuje za krásne a svoje prsia označuje za najväčšie v Európe. Jedinečné implantáty v jej prsiach zväčšuje ešte tým, že do nich pravidelne napúšťa fyziologický roztok, no stále sa jej máli – aj napriek varovaniu lekárov je ochotná podstúpiť ďalšie zväčšenie pŕs a nejaké ďalšie plastické operácie. Táto “kráska” sa pre plastickú operáciu rozhodla prvýkrát v roku 2012, kedy sa chcela stať modelkou a jej partner ju v tom veľmi podporoval.

3f35875900000578-4408048-martina_with_her_boyfriend_michael_who_has_also_had_tanning_inje-a-16_1492078025572

Martina svoje opálenie získané melanínovými injekciami a svoju terajšiu mahagónovú farbu komentuje takto: ” Neočakávala som, že to bude také tmavé, ale funguje to dobre. Teraz to chcem mať ešte tmavšie a tmavšie a zistiť, aké sú limity. Mám rada ten kontrast… Svoje svetlé blond vlasy a tmavú chrumkavú pokožku. Milujem tiež reakcie ľudí… Vidím ich veľké oči a šokované výrazy tváre, keď idem okolo. Rozmýšľajú nad tým, ako je to možné a ako som to dokázala… ” Martina tiež tvrdí, že jej cieľom nie je vyzerať ako čierne dievča s blond vlasmi, len sa snaží o výzor jedinečnej a sexi exotickej Barbie. Páči sa jej tento vzhľad a má v pláne budovať ho aj naďalej.

Prečítajte si tiež:
Traja 14-roční Nemci spievali po ceste z koncentračného tábora antisemitickú pieseň

martina_2

3f3587a100000578-4408048-image-a-36_1492073757606

“Moji fanúšikovia boli najskôr pobúrení a nechápali ma, ale teraz si na to zvykli a podporujú ma v tom. Sú rovnako nadšení ako ja.” Dodáva tiež, že jediné, do čoho nechce zasahovať, je farba jej očí a obočia.

Netají sa tým, že od roku 2012 sa stala závislá od plastických operácií a solária či injekcií podporujúcich opálenie. Pôvodne chcela vyzerať ako Pamela Anderson alebo Katie Price, no to nebolo pre ňu to pravé, tak sa rozhodla vytvoriť svoj vlastný extrémny vzhľad. Jej priateľ Michael ju od začiatku vo všetkom podporoval a je to tak doteraz. Je šťastný, že má po svojom boku ženu akou je ona a dúfa, že v tom bude pokračovať aj naďalej, pretože je to jej snom.

A takto vyzerala Martina predtým

foto

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií