fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Barbie trend sa dostal aj k našim západným susedom. Takto vyzerá česká živá Barbie

Máte tip? napíšte nám mailom

Živá Barbie už obýva aj susedné Česko. Jej život však nebol vždy ružový ako jej outfity.

Určite si už neraz počul o tom, že sa dievča alebo žena snaží vyzerať ako slávna hračka – Barbie a robí preto skutočne všetko. No zrejme si nevedel o tom, že aj v susednom Česku majú jednu živú bábiku. Mladá Češka, Gabriel Jiráčková a.k.a. Lolo Ta Bella, Barbie skutočne veľmi pripomína a tvrdí, že si svoj súčasný život užíva.

0

Lenže nebolo to vždy tak, najmä v období detstva a dospievania si toho si česká Barbie veľa vytrpela. Nezapadla totiž medzi rovesníkov a stala sa pre nich terčom posmechu, ktorý neskôr prerástol do šikany, a to fyzickej i psychickej. Spolužiaci jej ničili veci a kreslili po nich kosoštvorce. Jeden chlapec jej údajne vytrhol chumáč vlasov.

6

Gabriel si počas tohto vytvorila vlastný svet, ktorý bol pre ňu útekom z každodennej reality plnej stresov. Začala vzhliadať k Barbie a chcela sa na ňu čo najviac podobať. A to jej vydržalo dodnes – nosí prevažne ružovú, má predlžené blond vlasy a skutočne vyzerá ako známa hračka.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Potápač si splnil sen. Plával s veľrybami neuveriteľne dlhý čas

7

3

2

15

4

Zdroj: extra.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií