fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chcete hrať hru The Sims 4? Teraz si ju môžete stiahnuť zadarmo

Máte tip? napíšte nám mailom

Hru The Sims 4 si môžete stiahnuť do počítačov zadarmo do 28. mája, teda do budúceho utorka. Môžete tak urobiť prostredníctvom služby Origin.

Aktivovať hru si môžete zadarmo, ak si vytvoríte účet v službe Origin. Celosvetovo obľúbená hra The Sims 4 poteší aj tým, že v nej nájdete české titulky. Stiahnuť si ju môžete do 28. mája. Ostávajú vám teda už len tri dni. Základná verzia The Sims 4 je dostupná pre platformy Mac alebo Windows PC. Vydavateľom hry je Electronic Arts. 

Sims 4
Simíkovia sa môžu spolu socializovať. Zdroj: ea.com

V tomto simulátore života si môžete tvoriť postavy, teda simíkov, formovať ich charakter a osobnosť, socializovať ich s inými simíkmi, budovať im domy a spoznávať susedstvá. Je to hra aj pre kreatívnych ľudí, ktorí radšej stavajú obydlia, ale aj pre tých, ktorí sa viac vyžívajú v režime života, kedy postavičke zadávajú úlohy.

Ako získať hru zadarmo?

Aby ste mohli hru stiahnuť, potrebujete spraviť dve veci. Vytvoriť si bezplatný účet v službe Origin a stiahnuť si jej aplikáciu. Účet si môžete vytvoriť prostredníctvom stránky Origin.com, kde sa zaregistrujete a následne si stiahnete aplikáciu Origin do počítača. Druhou možnosťou je stiahnuť si do počítača najprv aplikáciu a priamo v nej sa zaregistrovať. Potom si stačí už len stiahnuť hru zadarmo a voilà, môžete ju začať hrať.

Prečítajte si tiež:
Urobte si krátky TEST: Ako dobre poznáte ľudské telo?

Zdroj: polygon.com, zive.aktuality.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií