Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chcete hrať hru The Sims 4? Teraz si ju môžete stiahnuť zadarmo

Hru The Sims 4 si môžete stiahnuť do počítačov zadarmo do 28. mája, teda do budúceho utorka. Môžete tak urobiť prostredníctvom služby Origin.

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou

Aktivovať hru si môžete zadarmo, ak si vytvoríte účet v službe Origin. Celosvetovo obľúbená hra The Sims 4 poteší aj tým, že v nej nájdete české titulky. Stiahnuť si ju môžete do 28. mája. Ostávajú vám teda už len tri dni. Základná verzia The Sims 4 je dostupná pre platformy Mac alebo Windows PC. Vydavateľom hry je Electronic Arts. 

Sims 4
Simíkovia sa môžu spolu socializovať. Zdroj: ea.com

V tomto simulátore života si môžete tvoriť postavy, teda simíkov, formovať ich charakter a osobnosť, socializovať ich s inými simíkmi, budovať im domy a spoznávať susedstvá. Je to hra aj pre kreatívnych ľudí, ktorí radšej stavajú obydlia, ale aj pre tých, ktorí sa viac vyžívajú v režime života, kedy postavičke zadávajú úlohy.

Ako získať hru zadarmo?

Aby ste mohli hru stiahnuť, potrebujete spraviť dve veci. Vytvoriť si bezplatný účet v službe Origin a stiahnuť si jej aplikáciu. Účet si môžete vytvoriť prostredníctvom stránky Origin.com, kde sa zaregistrujete a následne si stiahnete aplikáciu Origin do počítača. Druhou možnosťou je stiahnuť si do počítača najprv aplikáciu a priamo v nej sa zaregistrovať. Potom si stačí už len stiahnuť hru zadarmo a voilà, môžete ju začať hrať.

Zdroj: polygon.com, zive.aktuality.sk

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií