fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Chlapček pred zrkadlom stváral grimasy, neskôr sa stalo niečo, z čoho mrazí

Máte tip? napíšte nám mailom

Chlapček a jeho odraz v zrkadle vyvolávajú zdesenie.

Na internete sa objavilo video, ktoré pôvodne zdieľala na svojom Twitteri istá Američanka. Záznam zobrazuje chlapčeka pri hre pred zrkadlom. Malý šibal pred ním robil rôzne grimasy, no po chvíľke ho to omrzelo a rozhodol sa odísť. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby jeho odraz v zrkadle neodišiel skôr než samotné dieťa.

Mamička k videu pridala popis: “Vidím to len ja, že odraz môjho syna sa pohol rýchlejšie než on samotný?” Ľudia si to všímali tiež a jeden zo všímavých užívateľov Twitteru dokonca napísal, že chlapček pred zrkadlom žmurkne, zatiaľ čo odraz v zrkadle tak nespraví.

Ako býva zvykom, aj v tomto prípade sa ľudia predbiehajú v teóriách, ako je to možné. Zatiaľ čo jedni spomínajú posadnutie démonom či diablom, nájdu sa i takí, ktorí pokladajú zrkadlo za portál do inej dimenzie. Najracionálnejšie vysvetlenie však je, že sa jedná iba o optickú ilúziu spôsobenú uhlom zrkadla a miesta, na ktorom žena, ktorá je autorkou videa, sedela.

Prečítajte si tiež:
Novinky zo sveta módy! S netradičnými oblekmi OppoSuits jednoznačne zažiarite

 

 

 

 

Foto: https://www.youtube.com/watch?time_continue=26&v=m0mhFAtvNkM

Zdroj: https://www.topky.sk/cl/13/1733195/VIDEO-Chlapcov-odraz-v-zrkadle-nahana-strach–Najprv-robi-opicky–potom-sa-stane-nieco-desive

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií