fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chlapík zbalil cez Tinder babu, s ktorou sa vyspal! To však netušil, že sa z nej vykľuje psychopatka a poriadne sa mu to vypomstí

Máte tip? napíšte nám mailom

Myslíš, že cez Tinder či podobnú internetovú zoznamku si v pohode nájdeš niekoho na jednu noc? Nemusí to byť pravda!

Internetové zoznamky v podobe webov či rôznych appiek sú v dnešnom svete bežný zoznamovacím prostriedkom. Ľudia sa tu denne zoznamujú s rôznymi ľuďmi, s ktorými zdieľajú rovnaké záujmy, alebo sa nachádzajú jednoducho v blízkosti.

Takúto formu spoznania sa si zvolil i istý Američan, ktorý sa vďaka populárnej appke Tinder, zoznámil s nemenovanou ženskou. S tou sa stretol a neváhal ísť na to zhurta. Pozval ju k sebe domov, kde si s ňou poriadne užil. Keď spolu skončili, chcel, aby odišla a tak sa jej to snažil naznačiť tým, že je dosť hodín a potrebuje sa vyspať, pretože ráno ide do práce.

Ženy sa však týmto nezbavil, povedala, že je hladná a zaslúži si aspoň večeru. Chlapík teda neprotestoval a postaral sa o to, aby sa jeho objav po vášnivom sexe aj najedol. Lenže ženská sa po chutnej večery preč nechystala. Mužovi oznámila, že je unavená a ide si zdriemnuť. Po chvíli sa ju sexuchtivý muž aj pokúšal zobudil, no len zamrmľala, že je veľmi unavená a nech ju láskavo nechá spať.

Prečítajte si tiež:
Čo vidíš na tomto obrázku? Tvoja odpoveď môže odhaliť, či netrpíš psychickým ochorením

Ako sám Američan uviedol, nemá rád hádky, a tak, aj keď nechcel, nechal u seba neodbytnú ženu zo zoznamky prespať. Problém však nastal ráno, keď sa jej ani vtedy nechcelo z bytu odísť. Muž, ktorý si s ňou už nevedel rady, sa teda obrátil na políciu, ktorá musela ženu vyviesť. Ešte predtým jej však spravili osobnú prehliadku, pri ktorej sa ukázalo, že okrem toho, že si v byte užila, najedla sa a vyspala, stihla čo-to aj ukradnúť. Bez povšimnutia mužov zákona neobišiel ani nešťastník, ktorý si domov privliekol túto harpyu. Policajti si totiž pred jeho domom všimli, že auto, ktoré bolo jeho, nemá platné značky a tak mu naparili pokutu.

Oh Brother Facepalm GIF - Find & Share on GIPHY

Ponaučenie na záver: Dávaj si poriadny pozor, koho si dotiahneš domov za vidinou sexu, pretože niekedy je lepšie neriskovať, “zablúdiť” na stránky pre dospelých a užiť si sám.

 

 

Zdroj: LADBIBLE

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií