Cmúľa si svoj prst, spí v postieľke, nosí plienky a oblieka si dupačky. Má však 21 rokov!

Cmúľa si svoj prst, spí v postieľke, nosí plienky a oblieka si dupačky. Má však 21 rokov!

Už sme ti priniesli mnoho zvláštnych prípadov, no tento “životný štýl” istej Američanky bude určite niekde na vrchole rebríčka absurdity. Až kým si neprečítaš dôvod jej správania.

Mladá Američanka (21) sa so svojím dvadsaťštyri ročným priateľom Dávidom rozhodli pre zvláštnu terapiu. Američanka Jess sa správa ako dieťa. Konkrétne ako batoľa. Doma má výbavičku pre detičky a batoľatá, ktoré jej pri terapii slúžia. Všetky tieto veci sú prispôsobené na jej vek a vzrast. Spáva vo veľkej detskej postieľke, chodí s dupačkami, cmúľa si prst a necháva sa hýčkať ako malé dieťa. Jej partner Dávid zohráva úlohu otca. Za dobré skutky ju chváli, za tie zlé trestá. Vynahrádza si totiž detstvo, ktoré v jej prípade nebolo až veľmi šťastné.


secret1

Skôr, ako budeš Jess odsudzovať, prečítaj si dôvod jej správania.

Jess už ako dvojročnú sexuálne zneužívali, čo sa prejavilo v jej neskoršom správaní. Nepomohli jej žiadne lieky či odborné terapie. Preto skúša terapiu hrou. Tá jej pomáha prekonávať obrovskú traumu, ktorá vyústila až do depresii. Pre denník DailyMail povedala Jess že táto hra je pre ňu skvelou terapiou, ktorá jej dodáva viac sebaúcty ako normálna liečba a lieky.

Pozri si fotogaleriu s Jessinho života, ktorá končí na druhej strane videom.

secret1

secret1

secret1

secret1

secret1

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Fallout 4 vychádza už 10. novembra! Prebudenie po apokalypse!
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*