fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo o Tebe prezradí nos?

Máte tip? napíšte nám mailom

Tvar nosa prezradí o tebe viac, ako by si si myslel. A neplatí to len u mužov! Presvedčiť sa o tom môžeš v nasledujúcom článku.

Dlháň

Pokiaľ patríš medzi ľudí, ktorí „trpia“ veľkým nosom, nemáš to až také hrozné. Symbolizuje to totiž tvoje jasné ciele v živote. A samozrejme rád ideš za týmito cieľmi cez všetky prekážky. Dôležité je, aby to vyšlo.

hqdefault

Rovina

Tento typ nosa patrí najmä tým, ktorí presne vedia, čo chcú. Sú dosť perfekcionisti, čo niekedy ľudom lezie na nervy. Nezaháľajú, však, toleranciou a chápavosťou.

3570895486_1b9aefd01cOrol

Ak máš orlí nos, zrejme máš aj našliapnuté k bohatstvu. Ľudia s týmto typom dokážu zarobiť obrovské peniaze. Sú priateľskí a všetko vedia perfektne „obkecať“.

Neus1Kriváň

Krivý a nesúmerný. Nepredvídateľný a osobitý. To je presne typ človeka s týmto nosom. Títo ľudia sú veľmi emocionálne rozhodení, často podliehajú výkyvom nálady.

Ríman

Dlhý nos s miernym zahnutím smerom nadol hovorí o človeku veľmi nebojácnom. Všetko musí šliapať ako hodinky a to najdôležitejšie je, že všetko musí byť presne podľa ich príkazov.

Prečítajte si tiež:
Toto je zopár z najlepších fotografií za rok 2017 v súťaži National Geographic Traveler

Autor: Patrik Kopinec
Foto: www.flickr.com, www.youtube.com, en.wikipedia.org

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií