fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Coca-Cola začína s výrobou nového nápoja! Je priesvitný a úplne bez kalórií

Máte tip? napíšte nám mailom

Uspeje Coca-Cola s bezfarebnou novinkou a údajne rovnakou chuťou?

Spoločnosť Coca-Cola sa rozhodla preraziť na trhu s novým nápojom, ktorý je bezfarebný a úplne bez kalórií. Aj keď sa môže zdať, že ide o prevratnú ideu, pravdou je, že o niečo podobné sa v deväťdesiatych rokoch pokúsila konkurenčná Pepsi, tá však s nápadom neuspela.

Receptúra nového kolového nápoja neobsahuje karamel, ktorý môže za typickú tmavú farbu Coca-Coly, no spoločnosť sľubuje, že tradičná chuť ostáva rovnaká a konzumenti rozdiel ani nepocítia.

Zdroj: Instagram

Výrobný tím, ktorý stojí za vznikom nápoja Coca-Cola CLEAR počas testovacích fáz ochutnával 50 rôznych receptov, kým sa im podarilo vybrať ten pravý, v ktorom by skutočne neboli žiadne kalórie ani farba a zároveň ostala nezmenená chuť.

Ak by ste chceli tento kolový nápoj ochutnať, asi vás nepotešíme. Spoločnosť Coca-Cola sa rozhodla expandovať tento produkt zatiaľ iba na japonský trh a momentálne nad tým, aby ho vyvážali i do iných krajín. Ak však novinka zaujme a bude sa predávať, možno svoje stanovisko prehodnotí.

 

Prečítajte si tiež:
Žena porodila v 11. týždni tehotenstva! Fotku svojho bábätka zverejnila na internete, aby varovala všetky ženy

 

Zdroj: Highsnobiety

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií