fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Cvičil dvakrát do dňa a menil sa na 100-kilového vojaka. Čo prezradil na Bradleyho Coopera jeho tréner?

Máte tip? napíšte nám mailom

Film Zrodila sa hviezda, v ktorom Bradley Cooper zahviezdil ako herec, spevák aj režisér, zožal obrovskú chválu po celom svete. Svedčia o tom aj tržby, ktoré presiahli sumu 404 miliónov dolárov.

Bradley si však v roku 2014 zahral aj vo filme Americký ostreľovač, ktorý teraz novinári vyťahujú (ako aj iné snímky), aby si posvietili na zmeny v jeho hereckej kariére i fyzickom vzhľade.

Na to, aby bol schopný stelesniť ideálneho snajpera však musel byť v forme. Jason Walsh – tréner celebrít – v nedávnom rozhovore odhalil, že nikdy neveril, že herec bude schopný fyzicky zosobniť Chrisa Kyleho v Americkom ostreľovačovi:

„Bradley do toho šiel naplno. Chcel sa tým charakterom stať. Chris Kyle, 100 kilový vojak, vysoko rešpektovaný a vyznamenaný. Lenže Bradley Cooper mal 80 kíl, bol nováčik, pretože nikdy nemal taký tvrdý tréningový režim. Nie taký, aký musel mať vtedy. Budem úprimný, toto bolo prvýkrát, kedy som sa bál o svoju kariéru, pretože som nevedel, či dokážeme dosiahnuť Bradleyho cieľ.“

tréning Bradley Cooper
Zdroj: programadesdelabutaca.wordpress.com

Napriek tomu, že Jason Walsh pochyboval o tom, že by Cooper dokázal získať požadovanú postavu, pustili sa do práce. Napokon Bradley prekročil očakávania všetkých. Ak ste videli amerického ostreľovača, mali by ste vedieť, že sa tento charizmatický herec dostal až do bodu, kedy dokázal urobiť mŕtvy ťah so 193 kilami. Na jeho dosiahnutie však veľmi tvrdo trénoval dvakrát do dňa, pričom jeden tréning trval 60-90 minút.

Prečítajte si tiež:
Kapsulový šatník alebo keď minimalistický štýl stojí za to

„Na dosiahnutie cieľa sme mali takmer 12 týždňov. Myslím, že prvých osem sme mali dva tréningy do dňa. Bolo to veľmi náročné.“

Keď Americký snajper vyrazil v roku 2015 do kín, stal sa veľký hitom. Tvorcovia zaň získali aj nemalé množstvo ocenení a nejaké sa ušli aj Cooperovi. Na Academy Awards získal nomináciu za najlepšieho herca, za živé vystúpenie mu udelili ocenenie MTV Movie Award a cena Critics Choice Award tiež putovala do jeho rúk.

Zdroj: cinemablend.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií