Najlepšie cover verzie: Daft punk – Get Lucky je kráľom coverov! Pozrite si tie najlepšie

Najlepšie cover verzie: Daft punk – Get Lucky je kráľom coverov! Pozrite si tie najlepšie

Kapela Daft Punk sa v roku 2013 preslávila piesňou Get Lucky. Hrávala sa skoro vždy a všade a v skoro každom rádiu na Slovensku a aj v zahraničí aj niekoľko krát do dňa. Originál skladby mal niekoľko možností na vylepšenie, ktorých sa chytili rôzny hudobníci a dnes na kanály youtube.com nájdeme niekoľko skvostov, ktoré Ti dokážu zaručene zmeniť náladu . Ponúkame Ti tie najlepšie  Daft Punk cover verzie známej skladby. Umelci sa s hitom skvele zahrali, čo poviete? 🙂


ORIGINÁLNA VERZIA SONGU od Daft Punk.

11 miliónov zhliadnutí má cover od speváčky Daughter. Pesnička pôsobí melancholickým tempom a je vhodná na počúvanie v daždi :-). Umelecké spracovanie nakoniec vyznieva skvelo. Posúďte sami.

V roku 2014 dojal nie len youtuberský svet, ale aj televízny svet cover od speváčky Anny McLuckie, ktorá so svojím podaním skladby vystúpila v show The Voice, na Slovensku známej ako Hlas. Nádherná a dojemná verzia s príjemným hlasom. Čo poviete?

Pláž, palmy, černoška, bongo, tanečnice a voda. Tento cover začína reagee prvkami, no rozuzlenie je správne melodické, až tanečné, spestrené elektronickými prvkami. Letný klip navodzuje príjemnú letnú atmosféru a podanie tohto coveru je taktiež príjemné na uši ale aj nohy.

Nasledujúcim coverom trošku pritvrdíme. Daft punk bude naozaj punk. Nižšie si vypočujete punkovú verziu so správnou rytmikou, bicími a výkrikmi. Daft punk je skladba naozaj pre všetky žánre, a to ešte nie sme vôbec na konci 🙂

Ak Ti nestačila punk verzia, možno Ťa bude baviť táto METALOVÁ.

Ak máte radi pohodu a relax, tak tieto tri nasledujúce cover verzie sú pre vás. Prvá verzia je príjemným manžetom pre uši, druhá je reagee styl a tá tretia dokonca jazzová.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Slovenskí umelci na čele s Kalim naspievali novú národnú skladbu s názvom Slovák som. Text ti bude známy

Čerešnička na torte. Spievajúci Ruskí policajti si Get Lucky skutočne vychutnali 🙂 Vynikajúce, ba až orchestrálneo-operné prvky (y)

 

Na Slovensku sa o cover verziu postarali taktiež viacerí umelci. Medzi nimi aj Igor Kmeťo s HaG Factory ale aj Peter Bič Project, Polemic či Anita Soul. 

Veríme že sa Ti tieto Daft Punk cover verzie známeho hitu páčili

 

Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu