fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najlepšie cover verzie: Daft punk – Get Lucky je kráľom coverov! Pozrite si tie najlepšie

Máte tip? napíšte nám mailom

Kapela Daft Punk sa v roku 2013 preslávila piesňou Get Lucky. Hrávala sa skoro vždy a všade a v skoro každom rádiu na Slovensku a aj v zahraničí aj niekoľko krát do dňa. Originál skladby mal niekoľko možností na vylepšenie, ktorých sa chytili rôzny hudobníci a dnes na kanály youtube.com nájdeme niekoľko skvostov, ktoré Ti dokážu zaručene zmeniť náladu . Ponúkame Ti tie najlepšie  Daft Punk cover verzie známej skladby. Umelci sa s hitom skvele zahrali, čo poviete? 🙂

ORIGINÁLNA VERZIA SONGU od Daft Punk.

11 miliónov zhliadnutí má cover od speváčky Daughter. Pesnička pôsobí melancholickým tempom a je vhodná na počúvanie v daždi :-). Umelecké spracovanie nakoniec vyznieva skvelo. Posúďte sami.

V roku 2014 dojal nie len youtuberský svet, ale aj televízny svet cover od speváčky Anny McLuckie, ktorá so svojím podaním skladby vystúpila v show The Voice, na Slovensku známej ako Hlas. Nádherná a dojemná verzia s príjemným hlasom. Čo poviete?

Pláž, palmy, černoška, bongo, tanečnice a voda. Tento cover začína reagee prvkami, no rozuzlenie je správne melodické, až tanečné, spestrené elektronickými prvkami. Letný klip navodzuje príjemnú letnú atmosféru a podanie tohto coveru je taktiež príjemné na uši ale aj nohy.

Prečítajte si tiež:
Chcete ísť zadarmo na festival GRAPE? Ešte nie je neskoro, tak neváhajte!

Nasledujúcim coverom trošku pritvrdíme. Daft punk bude naozaj punk. Nižšie si vypočujete punkovú verziu so správnou rytmikou, bicími a výkrikmi. Daft punk je skladba naozaj pre všetky žánre, a to ešte nie sme vôbec na konci 🙂

Ak Ti nestačila punk verzia, možno Ťa bude baviť táto METALOVÁ.

Ak máte radi pohodu a relax, tak tieto tri nasledujúce cover verzie sú pre vás. Prvá verzia je príjemným manžetom pre uši, druhá je reagee styl a tá tretia dokonca jazzová.

https://www.youtube.com/watch?v=0zfsBM0s00E

Čerešnička na torte. Spievajúci Ruskí policajti si Get Lucky skutočne vychutnali 🙂 Vynikajúce, ba až orchestrálneo-operné prvky (y)

 

Na Slovensku sa o cover verziu postarali taktiež viacerí umelci. Medzi nimi aj Igor Kmeťo s HaG Factory ale aj Peter Bič Project, Polemic či Anita Soul. 

Veríme že sa Ti tieto Daft Punk cover verzie známeho hitu páčili

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií