fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Daniela Kralevich, ktorá mala spôsobiť vážnu dopravnú nehodu sa vyhrážali smrťou a zabili jej psa

Daniela Kralevich (35) podľa svedkov v pondelok na Tomášikovej ulici spôsobila vážnu dopravnú nehodu. Na prechode pre chodcov zrazila iba 18 ročnú študentku, ktorá išla zo školy k lekárovi. Podľa svedkov ju plnou rýchlosťou zrazila a začala brzdiť až keď až po náraze. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Daniela Kralevich v roku 1999, vyhrala v súťaž Miss Tip Slovensko novinársku cenu. V roku 2003 sa zúčastnila Miss Universe SR. Kralevich sa momentálne živí ako dizajnérka a podnikateľka.

Na Danielu sa doslova lepí nešťastie. Koncom minulého roka, jej niekto zabil psa. „Zabili mi moju Akitu. Bolo to moje dieťa, ktoré nemám. Porezanie pažeráka a žalúdka, čo je nezlučiteľné so životom, to znamená, že mu niekto podhodil v potrave nejaký ostrý predmet, ktorý prehltol a spôsobilo mu to ukrutné bolesti a ukrutné trápenie,“ opísala.

Vyhrážali sa jej smrťou

Pre portál topky.sk sa vyjadrila, že sa jej vyhrážali smrťou a niekto jej poškodzoval majetok. Spomína, že jej chodili sms s desivým textom:  „Život alebo smrť. S tým, že túto vetu mi zopakovali aj po zdvihnutí mobilu,“ povedala nám vtedy s tým, že jej dokonca prerazili plot a prerušili vedenie kamier. „Mám stopy po páčení. Celá moja zárubňa bezpečnostná, dvere mám bezpečnostné niekoľkostupňové, niekoľkobodové – je tam viditeľná preliačina. Dokonca včera mi vypli svetlá okolo domu a odvčera mám aj prerezanú pneumatiku na aute.“ 

Hrozí jej až 12 rokov

Momentálne voči Daniele nie je vznesené obvinenie.  Ak vodič pri dopravnej nehode niekoho zraní, môže byť stíhaný za trestný čin ublíženia na zdraví z nedbanlivosti, spôsobenia ťažkej ujmy na zdraví a v prípade smrteľného následku aj za prečin usmrtenia. Za ublíženie na zdraví sa považuje také poškodenie zdravia, ktoré si vyžiada čas trvania liečenia zvyčajne viac ako sedem dní. Zákon definuje ťažkú ujmu na zdraví, medzi iným ako zmrzačenie, stratu alebo podstatné zníženie pracovnej spôsobilosti, stratu alebo oslabenie funkcie zmyslového ústrojenstva, poškodenie dôležitého orgánu alebo poruchu, ktorá si vyžiada liečbu viac ako 42 dní.

Prečítajte si tiež:
Hrozivé video na D1: Zrazili sa kamióny a osobné auto, v ktorom bola žena s dieťaťom. Zhoreli v aute

Vo všetkých prípadoch vinníkovi hrozí trest odňatia slobody, pričom v prípade prečinu usmrtenia je horná sadzba až 12 rokov.

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj topky
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií