fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dara Rolins v tichosti podstúpila plastický zákrok na Ukrajine!

Dara Rolins (47) sa za zásahy plastických chirurgov nehanbí. Na sociálnych sieťach informuje takmer o všetkom. Návštevu kliniky estetickej medicíny na Ukrajine si ale nechala pre seba. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Speváčka Dara Rolins je krásna žena a plastických chirurgov už využila niekoľko krát, informuje český Blesk.cz. Má upravený nos, silikónové prsia a používa botox. Okrem iného stále cvičí a zdravo sa stravuje. Za svoje telo sa rozhodne nemusí hanbiť.

Nikdy som nechcela poprieť Daru

“Mojim cieľom nie je, nikdy nebolo poprieť Daru. Väčšie prsia dokážu žene zdvihnúť sebavedomie. A aj v prípade môjho nosa, ktorý som si nechala, upraviť, išlo o vyriešenie rovnice fotogenickejšieho tvaru, nie o získanie väčšieho množstva sebalásky,” napísala Dara na Instagrame, keď jej vytýkali prirodzenosť. Ako sa ale zdá, nie všetky zákroky vyšli tak, ako by si Rolins priala, pretože teraz musela opäť navštíviť plastického chirurga.

Plastickú operáciu robil chirurg Maxim Ivanchuk, ktorý Dare v tichosti a nenápadne vypomohol v jednej z nemocníc na Ukrajine. So speváčkou zdieľal pred dvoma dňami na sociálnej sieti spoločnú fotku s popisom: “S tou najkrajšou a najviac očarujúcou šťastnou ženou s novým nosom”.

Žiadne lámanie a veľké operácie sa nekonali

“Môžem vás upokojiť, žiadne lámanie a veľké operácie môjho nosa sa nekonali,” povedala Dara Novému Času. “Dobu, kedy sa všetky aktivity obmedzili a spomalil sa aj ten môj čas, som konečne využila na vyriešenie problému, ktorý ma sužuje už dlhé roky,” povedala.

Tento problém pre ňu ako pre speváčku bol dosť zlý. Lekár z Kyjeva jej počas predĺženého víkendu musel spriechodniť obe nosné dierky. “Konečne môžem asi po desiatich rokoch voľne a zhlboka dýchať. Paráda!”

Svoju prvú rhinoplastiku podstúpila zhruba pred dvadsiatimi rokmi, v roku 2014 bola na ďalšej v Piešťanoch, kde podstúpila aj úpravu nosa. Zákrok, ktorý má za sebou, na nej vraj nie je skoro ani vidieť. “Žiadne vizuálne zmeny na mojej tvári nenastali, som to stále ja, stará dobrá Dara,” povedala. 

Dara Rolins operácia
zdroj: instagram.com/dr.maxim_ivanchuk
Snímka obrazovky o
zdroj: instagram.com/dr.maxim_ivanchuk
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj cas blesk Instagram
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií