fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dážď a búrky spôsobujú na Slovensku problémy, uzatvorili cesty a v Bratislave sa tvoria kolóny (video)

Polícia vystríha pred čiastočným zaplavením ciest v hlavnom meste.

Máte tip? napíšte nám mailom

23.5.2023 (SITA.sk) –
V okrese Senica je uzavretých viacero ciest. Na sociálnej sieti na to upozornilo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave.

V meste Trnava i v okolitých obciach by podľa polície mali byť zaplavené viaceré komunikácie. Uzavretá by mala byť cesta III/1150: Kunov časť obce Senica. Na ceste je uzavretá premávka, keďže odčerpávajú vodu zo zaplavených domov.

„Na začiatku Hornej Krupej v smere od Dolnej Krupej je úplne uzavretá a neprejazdná cesta pre nánosy blata, hasiči sú na mieste, do obce sa z tohto smeru nedá dostať, v úseku uviazlo jedno auto,” varuje polícia pred ďalšou uzavretou komunikáciou.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave vystríha pred čiastočným zaplavením ciest a tvorbou kolón aj v hlavnom meste. Informovala o rom v tlačovej správe hovorkyňa KR PZ v Bratislave Silvia Šimková.

Polícia apeluje na vodičov, aby v rámci možností počkali s presunom, kým voda na cestných komunikáciách poklesne. „Taktiež upozorňujeme vodičov, aby pri presune vozidlom zvýšili opatrnosť, znížili rýchlosť jazdy a v prvom rade dbali na bezpečnosť v cestnej premávke,” vyzvalo KR PZ v Bratislave.

Prečítajte si tiež:
V novej oddychovej zóne medzi OC Korzo a cyklochodníkom si môžete príjemne posedieť aj opraviť bicykel

https://cdnv.sita.sk/sites/34/2023/05/burka-venturska-bratislava.mp4

Viac k témam: Búrka, Dážď, Počasie
Zdroj: SITA.sk – Dážď a búrky spôsobujú na Slovensku problémy, uzatvorili cesty a v Bratislave sa tvoria kolóny (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií