fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dodávky ťažkých zbraní Ukrajine zo Západu musia byť dlhodobé, vyhlásila Maľarová

„Naši bojovníci sú naozaj pripravení, naša armáda je naozaj pripravená. Ale táto motivácia a výcvik nestačia na víťazstvo nad Ruskom bez zbraní,” uviedla Hanna Maľarová.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.6.2022 (Webnoviny.sk) – Západní spojenci Ukrajiny musia chápať, že poskytnutie ťažkých zbraní Kyjevu nie je jednorazovou pomocou, ale musí pokračovať až do víťazstva. Vyhlásila to v nedeľu námestníčka ukrajinského ministra obrany Hanna Maľarová.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Zbrane už začali prichádzať, ale nestačí to na veľmi silné odrazenie ruskej armády,” povedala Maľarová. Informuje o tom portál cnn.com. „Budeme stále potrebovať podporu vzhľadom na to, že už sme sa dostali do vleklej vojny. Západ musí chápať, že nejde o jednorazovú pomoc ale o víťazstvo,” vyhlásila námestníčka ministra obrany.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

„Naši bojovníci sú naozaj pripravení, naša armáda je naozaj pripravená. Ale táto motivácia a výcvik nestačia na víťazstvo nad Ruskom bez zbraní,” dodala.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Zbrane
Zdroj: Webnoviny.sk – Dodávky ťažkých zbraní Ukrajine zo Západu musia byť dlhodobé, vyhlásila Maľarová © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií