Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Malá Dominika potrebuje kostnú dreň! Pomôže jej niekto s dobrým srdcom?

Máš možnosť pomôcť? Prosím, využi ju TERAZ!

Na Facebookovej stránke Priznania tínedžerov sa dnes objavil veľmi netradičný status. Keďže je to veľmi početná stránka, nie vždy sa priznania a statusy týkajú len tínedžerských priznaní. Tentokrát je to však reálna a vážna prosba. Malá 4-ročná Dominika totiž bojuje so zákernou chorobou a potrebuje pomoc. Prostredníctvom fotky prosí ľudí, aby tí, ktorí môžu, pomohli a darovali jej krv alebo sa pomocou dotazníka zapojili do Registra darcov kostnej drene.

Kampaň Máte slinu? pomáha nájsť darcov kostnej drene pomocou slín. Poštou vám príde odberná nádobka, do ktorej napľujete, odošlete ju späť, a ak ste vhodný darca, budete kontaktovaný. Odber je BEZPLATNÝ a dobrovoľný. A navyše – jeden obetovaný pľuvanec vám neuškodí a možno niekomu zachráni život.

Viac informácií o kampani nájdete na mateslinu.sk

PROSÍME VÁS V MENE MALEJ DOMINIKY, ZDIEĽAJTE TENTO ČLÁNOK! VHODNÝ DARCA SA MÔŽE OZVAŤ AJ NA ZÁKLADE TOHO, ŽE UVIDÍ PRÁVE VÁŠ ODKAZ….  

FB

Dominika

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií