fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Drlička žiadnemu politikovi nepraje nič zlé a dôrazne sa ohradil voči spájaniu jeho výrokov s vraždou na Zámockej

Matej Drlička sa za svoje výroky v Budapešti podľa jeho slov jednoznačne ospravedlnil.

Máte tip? napíšte nám mailom

25.10.2022 (Webnoviny.sk) – Odchádzajúci riaditeľ Slovenského národného divadla (SND) Matej Drlička sa za svoje výroky v Budapešti podľa jeho slov jednoznačne ospravedlnil. Zároveň si myslí, že nezáleží na okolnostiach, jeho výrok bol jednoducho neospravedlniteľný.

Drlička si vraj neuvedomil, že debata je streamovaná, myslel si, že je to diskusia len s kolegami. Dodal, že to nie je ospravedlnenie jeho výrokov, avšak jeho zámerom nebolo štvať proti politikom. Dodal, že žiadnemu politikovi nepraje nič zlé a dôrazne sa ohradil voči spájaniu jeho výrokov s vraždou na Zámockej ulici. Povedal to na tlačovej konferencii v SND.

Viac k témam: Riaditeľ Slovenského národného divadla (SND), Streľba na Zámockej ulici v Bratislave
Zdroj: Webnoviny.sk – Drlička žiadnemu politikovi nepraje nič zlé a dôrazne sa ohradil voči spájaniu jeho výrokov s vraždou na Zámockej © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií