Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dvaja fanúšikovia žalujú Madonnu! Sú znechutení a sklamaní

Dvaja fanúšikovia žalujú Madonnu! Sú znechutení a sklamaní

Pokračovanie pod reklamou

Dvaja fanúšikovia kráľovnej popu si povedali dosť! Rozhodli sa žalovať ju za to, že nielenže meškala na koncert, ale odmietli im vrátiť aj časť vstupného. Skomplikovalo im to život, a preto začali rázne konať.

 

Dvaja fanúšikovia vzali veci do vlastných rúk

Dvaja fanúšikovia Madonny, Andrew Panos a Antonio Velotta, podali žalobu na speváčku a promotérov Live Nation. Nepáčilo sa im, že v Brooklyn Academy of Music museli na začiatok jej koncertu čakať o tri hodiny dlhšie. Ich rozhorčenie je pochopiteľné, pretože lístky na koncerty stáli stovky dolárov. Kvôli neskoršiemu začiatku boli koncerty kratšie. Boli tak ochudobnení o vystúpenie, za ktoré zaplatili naozaj nemalé peniaze. Dvaja fanúšikovia preto požadovali za meškanie vrátenie časti vstupného, ale usporiadateľ to zamietol.

https://www.instagram.com/p/B74Lpzdh1fR/

Meškanie im skomplikovalo život

Dvaja fanúšikovia kráľovnej popu však nezúrili iba preto, že prišli o časť koncertu. Diváci so zatajeným dychom očakávali Madonnu, ktorá mala na pódiu vystúpiť o 20:30. Žiaľ, spievať začala až okolo pol dvanástej. Keďže sa vystúpenie natiahlo, ušli im všetky vlaky, ktoré ich mali neskoro v noci odviezť domov. Znie to síce smiešne, ale kvôli tomu museli čakať na ranné spoje a domov sa dostali až dopoludnia. Zrušili aj svoje pracovné záväzky a poriadne ich to znechutilo. Žiadajú tak nielen vrátenie časti vstupného, ale tiež ďalších výdavkov. Chcú tiež ​​úhradu cestovných lístkov na vlak, bolestné a ďalej uhradenie nákladov na súdne konanie.

Pokračovanie pod reklamou

Madonna a jej zlé turné

Turné Madame X je pre Madonnu naozaj zakliate. Zrušila niekoľko koncertov, bojovala so sériou nepríjemných zranení a spievala falošne. Pravdou je, že vo svojom veku by už mala trochu poľaviť z raketového tempa, na aké bola zvyknutá. Potom vznikajú podobné problémy, ktoré najhoršie znášajú jej fanúšikovia. Sú ochotní platiť stovky dolárov len preto, aby ju videli a nakoniec im ostanú len oči pre plač. Zdá sa však, že dvaja fanúšikovia Madonnu nijak nerozhodia. Veď na koncerte v Las Vegas v novembri minulého roka vyhlásila, že musia pochopiť jednu veľmi dôležitú vec. A tou je fakt, že kráľovná nikdy nemešká. Je otázne, ako dlho budú ľudia jej arogantné správanie akceptovať a či radšej namiesto jej koncertu nepôjdu niekam na výlet.

https://www.instagram.com/p/B7_el08BpUd/

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/madonna-je-zranena-rusi-koncerty/

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií