fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dvaja fanúšikovia žalujú Madonnu! Sú znechutení a sklamaní

Máte tip? napíšte nám mailom

Dvaja fanúšikovia žalujú Madonnu! Sú znechutení a sklamaní

Dvaja fanúšikovia kráľovnej popu si povedali dosť! Rozhodli sa žalovať ju za to, že nielenže meškala na koncert, ale odmietli im vrátiť aj časť vstupného. Skomplikovalo im to život, a preto začali rázne konať.

 

Dvaja fanúšikovia vzali veci do vlastných rúk

Dvaja fanúšikovia Madonny, Andrew Panos a Antonio Velotta, podali žalobu na speváčku a promotérov Live Nation. Nepáčilo sa im, že v Brooklyn Academy of Music museli na začiatok jej koncertu čakať o tri hodiny dlhšie. Ich rozhorčenie je pochopiteľné, pretože lístky na koncerty stáli stovky dolárov. Kvôli neskoršiemu začiatku boli koncerty kratšie. Boli tak ochudobnení o vystúpenie, za ktoré zaplatili naozaj nemalé peniaze. Dvaja fanúšikovia preto požadovali za meškanie vrátenie časti vstupného, ale usporiadateľ to zamietol.

https://www.instagram.com/p/B74Lpzdh1fR/

Meškanie im skomplikovalo život

Dvaja fanúšikovia kráľovnej popu však nezúrili iba preto, že prišli o časť koncertu. Diváci so zatajeným dychom očakávali Madonnu, ktorá mala na pódiu vystúpiť o 20:30. Žiaľ, spievať začala až okolo pol dvanástej. Keďže sa vystúpenie natiahlo, ušli im všetky vlaky, ktoré ich mali neskoro v noci odviezť domov. Znie to síce smiešne, ale kvôli tomu museli čakať na ranné spoje a domov sa dostali až dopoludnia. Zrušili aj svoje pracovné záväzky a poriadne ich to znechutilo. Žiadajú tak nielen vrátenie časti vstupného, ale tiež ďalších výdavkov. Chcú tiež ​​úhradu cestovných lístkov na vlak, bolestné a ďalej uhradenie nákladov na súdne konanie.

Madonna a jej zlé turné

Turné Madame X je pre Madonnu naozaj zakliate. Zrušila niekoľko koncertov, bojovala so sériou nepríjemných zranení a spievala falošne. Pravdou je, že vo svojom veku by už mala trochu poľaviť z raketového tempa, na aké bola zvyknutá. Potom vznikajú podobné problémy, ktoré najhoršie znášajú jej fanúšikovia. Sú ochotní platiť stovky dolárov len preto, aby ju videli a nakoniec im ostanú len oči pre plač. Zdá sa však, že dvaja fanúšikovia Madonnu nijak nerozhodia. Veď na koncerte v Las Vegas v novembri minulého roka vyhlásila, že musia pochopiť jednu veľmi dôležitú vec. A tou je fakt, že kráľovná nikdy nemešká. Je otázne, ako dlho budú ľudia jej arogantné správanie akceptovať a či radšej namiesto jej koncertu nepôjdu niekam na výlet.

https://www.instagram.com/p/B7_el08BpUd/

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/madonna-je-zranena-rusi-koncerty/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií