fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dwayne ‘The Rock’ Johnson si s ďalšími hercami natáčanie filmu Baywatch naplno užíva

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie je žiadnou novinkou, že natáčanie nového filmu Baywatch je vo veľkom prúde. Avšak, objavia sa v ňom noví herci, ako napríklad „svalnáči“ Dwayne Johnson, Zac Efron či kráska Kelly Rohrbach.

„The Rock“, ako je často Johnson prezývaný, si natáčanie nového filmu naplno užíva, čo často prezentuje prostredníctvom fotiek, ktoré pridáva na sociálne siete. Ani teraz nazaháľa a podelil sa o snímky z pláže, na ktorej je vidieť všetkých hlavných aktérov Baywatchu.

32AD9DD400000578-3516202-image-a-17_1459365914264

Chlapov vo filme Baywatch očarí náhrada za Pamelu Anderson, a to „sexica“ v podobe Kelly Rohrbach, ktorá sa predstaví v hlavnej ženskej úlohe. Na Dwayneových fotografiách vyzerá blondýnka perfektne a jej dokonalé krivky potešia nejedno mužské oko.

Aj takto šantia na pláži Kelly Kohrbach so Zacom Efronom. Čo na hovoríte? Vyzerá to tak, že na filme pracuje veľmi dobrá partia ľudí.

https://www.youtube.com/watch?v=tjJ846eI8Mg

Nový film chystá štúdio Paramount Pictures. Dlhoočakávanej premiéry by sme sa mali dočkať v roku 2017. Pokračovanie Baywatchu bude režírovať Seth Gordon, ktorý má na konte filmy ako Šéfovia na zabitie či Vianoce na štvrtú, ale spolupracoval sa aj na viacerých seriáloch.

Prečítajte si tiež:
Ten moment, keď si ideš sadnúť a niekto ti vezme stoličku spod zadku. Prank zameraný práve na toto, vás pobaví

Zdroj: dailymail.co.uk, youtube.com
Foto: Instagram Dwayne The Rock Johnson

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií