Dwayne ‘The Rock’ Johnson si s ďalšími hercami natáčanie filmu Baywatch naplno užíva

Dwayne ‘The Rock’ Johnson si s ďalšími hercami natáčanie filmu Baywatch naplno užíva

Nie je žiadnou novinkou, že natáčanie nového filmu Baywatch je vo veľkom prúde. Avšak, objavia sa v ňom noví herci, ako napríklad „svalnáči“ Dwayne Johnson, Zac Efron či kráska Kelly Rohrbach.


„The Rock“, ako je často Johnson prezývaný, si natáčanie nového filmu naplno užíva, čo často prezentuje prostredníctvom fotiek, ktoré pridáva na sociálne siete. Ani teraz nazaháľa a podelil sa o snímky z pláže, na ktorej je vidieť všetkých hlavných aktérov Baywatchu.

32AD9DD400000578-3516202-image-a-17_1459365914264

Chlapov vo filme Baywatch očarí náhrada za Pamelu Anderson, a to „sexica“ v podobe Kelly Rohrbach, ktorá sa predstaví v hlavnej ženskej úlohe. Na Dwayneových fotografiách vyzerá blondýnka perfektne a jej dokonalé krivky potešia nejedno mužské oko.

Aj takto šantia na pláži Kelly Kohrbach so Zacom Efronom. Čo na hovoríte? Vyzerá to tak, že na filme pracuje veľmi dobrá partia ľudí.

https://www.youtube.com/watch?v=tjJ846eI8Mg

Nový film chystá štúdio Paramount Pictures. Dlhoočakávanej premiéry by sme sa mali dočkať v roku 2017. Pokračovanie Baywatchu bude režírovať Seth Gordon, ktorý má na konte filmy ako Šéfovia na zabitie či Vianoce na štvrtú, ale spolupracoval sa aj na viacerých seriáloch.

Zdroj: dailymail.co.uk, youtube.com
Foto: Instagram Dwayne The Rock Johnson

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kráska zo seriálu Baywatch sa poriadne zmenila! Toto s ňou spravili drogy
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*