fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tento film bude trvať nepretržite celých 30 dní. Toto nie je vtip! Takto vyzerá trailer

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak si myslíte, že sa jedná len o žart, tak ste na veľkom omyle. Naozaj sa pripravuje najdlhší film, aký kedy išiel v kinách. Niektoré filmy presahujú dve hodiny a už sa nevieme dočkať, kedy skončia. Tak, čo potom bude s týmto filmom, ktorého len trailer trvá 7 hodín a 20 minút?

Povedzme si pravdu, je mnoho dlhších filmov, ktorých trvanie je aj cez dve hodiny, napr. Pán prsteňov či Harry Potter a patria k najsledovanejším filmom súčasnosti. No aj tak sa väčšinou preferujú tie hodinu a pol trvajúce filmy.

Ak má len trailer 7 hodín a 20 minút, koľko musí mať potom film? Švédsky režisér Anders Weberg to vidí tak, že jeho film bude mať 720 HODÍN a bude trvať neuveriteľných 30 DNÍ. 

Celé toto dielo nesie názov Ambiancé a svojej premiéry sa dočká 31. decembra v roku 2020. Ľudia naň budú zvedaví a očakáva sa, že bude lámať rekordy.

Premietať sa bude na všetkých kontinentoch a potom bude vraj zničený.

Weberg opisuje svoj film týmito slovami“priestor a čas sa prelínajú do surrealistickej snovej jazdy mimo miest.”  Doplnil, že zatiaľ nám musí stačiť tento trailer, ale prisľúbil sa, že v roku 2018 vydá 72 hodinovú ukážku.

Prečítajte si tiež:
Čoho sa v živote najviac bojíte? Odhalí vám to tento test osobnosti

Trúfate si pozrieť celý 7-hodinový trailer až do konca?

Foto: recycled.se

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií