Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tento film bude trvať nepretržite celých 30 dní. Toto nie je vtip! Takto vyzerá trailer

Ak si myslíte, že sa jedná len o žart, tak ste na veľkom omyle. Naozaj sa pripravuje najdlhší film, aký kedy išiel v kinách. Niektoré filmy presahujú dve hodiny a už sa nevieme dočkať, kedy skončia. Tak, čo potom bude s týmto filmom, ktorého len trailer trvá 7 hodín a 20 minút?

Povedzme si pravdu, je mnoho dlhších filmov, ktorých trvanie je aj cez dve hodiny, napr. Pán prsteňov či Harry Potter a patria k najsledovanejším filmom súčasnosti. No aj tak sa väčšinou preferujú tie hodinu a pol trvajúce filmy.

Ak má len trailer 7 hodín a 20 minút, koľko musí mať potom film? Švédsky režisér Anders Weberg to vidí tak, že jeho film bude mať 720 HODÍN a bude trvať neuveriteľných 30 DNÍ. 

Celé toto dielo nesie názov Ambiancé a svojej premiéry sa dočká 31. decembra v roku 2020. Ľudia naň budú zvedaví a očakáva sa, že bude lámať rekordy.

Premietať sa bude na všetkých kontinentoch a potom bude vraj zničený.

Weberg opisuje svoj film týmito slovami“priestor a čas sa prelínajú do surrealistickej snovej jazdy mimo miest.”  Doplnil, že zatiaľ nám musí stačiť tento trailer, ale prisľúbil sa, že v roku 2018 vydá 72 hodinovú ukážku.

Trúfate si pozrieť celý 7-hodinový trailer až do konca?

Foto: recycled.se

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií