Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž z Aljašky neúmyselne natočil svoje vlastné utopenie kamerou GoPro, jeho telo stále hľadajú

43-ročný Paul Rodriguez spadol do vody, našli jeho prilbu s pripevnenou kamerou.

19.7.2023 (SITA.sk) – Muž z Aljašky pomocou kamery GoPro namontovanej na prilbe neúmyselne natočil svoje vlastné utopenie v ľadovcovom jazere. Úrady, ktoré kameru našli, však zatiaľ nenašli jeho telo, uviedli v utorok.

Našli jeho prilbu

Pátracie tímy budú podľa aljašských štátnych policajtov v jazere Mendenhall pokračovať v pátraní po tele 43-ročného Paula Rodrigueza Jr. z Juneau.

Prilba s pripevnenou kamerou, o ktorej sa potvrdilo, že patrila Rodriguezovi, nahrávala 11. júla, keď sa jeho kajak prevrátil a on spadol do vody.

Stratil sa v rekreačnej oblasti

Polícia v Juneau v pondelok uviedla, že Rodriguez sa pravdepodobne stratil 11. júla niekde v blízkosti rekreačnej oblasti Mendenhall Glacier. Polícia dostala v nedeľu správu od zamestnancov Lesnej správy, že v rekreačnej oblasti je od 11. júla zaparkované vozidlo, o ktorom zistila, že je registrované na Rodrigueza.

Prilbu podľa policajtov našli na brehu jazera a v pondelok ju odovzdali polícii. Opustený kajak, podobný Rodriguezovmu, našli na jazere ešte 11. júla.

Viac k témam: Kamera, Pátranie, Utopenie, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk – Muž z Aljašky neúmyselne natočil svoje vlastné utopenie kamerou GoPro, jeho telo stále hľadajú © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií