Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Gröhling nezvažuje fúziu strany SaS s Progresívnym Slovenskom, podľa jeho názoru sú rozdielni

Branislav Gröhling sa po straníckom sneme stal novým predsedom strany Sloboda a Solidarita.

17.3.2024 (SITA.sk) – Nový predseda opozičnej strany SaS Branislav Gröhling neuvažuje momentálne nad prípadnou fúziou jeho strany a Progresívneho Slovenska. Ako uviedol v diskusnej relácii O 5 minút 12 RTVS, podľa jeho názoru sú obe strany rozdielne.

My sme jasne pravicová a liberálna strana, ktorá takýmto spôsobom sa aj prezentuje a má svoje hodnoty,“ vyhlásil Gröhling. Doplnil, že by bol rád, keby mala strana do budúcnosti veľmi silné regionálne štruktúry.

Ten dôkaz, že sme veľmi funkční na celom Slovensku, je aj ten, že sme dokázali v priebehu každého jedného týždňa dostať viac ako 60-tisíc ľudí na protesty proti tejto vláde,“ dodal Gröhling.

Viac k témam: Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS)
Zdroj: SITA.sk – Gröhling nezvažuje fúziu strany SaS s Progresívnym Slovenskom, podľa jeho názoru sú rozdielni © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií