Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hasiči zasahovali pri požiari pneuservisu a skladu pneumatík v Rimavskej Sobote, momentálne lokalizujú ohniská

Informáciu o požiari prijali na operačnom stredisku pred 14:00.

6.5.2024 (SITA.sk) – Hasiči v pondelok popoludní zasahovali pri požiari pneuservisu a skladu pneumatík v Rimavskej Sobote. Ako informuje Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici, informáciu o požiari prijali na operačnom stredisku pred 14:00.

„Celkovo bolo nasadených 27 príslušníkov HaZZ s 15 kusmi techniky a deväť členov dobrovoľných hasičských zborov s troma kusmi techniky,“ uviedli hasiči.

Požiar lokalizovali krátko po 15:00. Momentálne realizujú práce súvisiace s dohľadávanim lokálnych ohnísk a kontrolu požiariska termokamerou.

„Ďalej sa vykonávajú práce súvisiace so zachytávaním a odstraňovaním zmesi hasiacej látky a produktov po požiari,“ dodávajú hasiči. Na mieste bol zriadený riadiaci štáb Okresného riaditeľstva HaZZ v Rimavskej Sobote. Nachádza sa tam tiež zistovateľ príčin vzniku požiarov.

Viac k témam: Požiar
Zdroj: SITA.sk – Hasiči zasahovali pri požiari pneuservisu a skladu pneumatík v Rimavskej Sobote, momentálne lokalizujú ohniská © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií