Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hlas bez predčasných volieb rozpočet nepodporí, opozícia si podľa Šípoša len hľadá výhovorku

Opozícia si podľa šéfa poslaneckého klubu hnutia OĽaNO Michala Šipoša len hľadá výhovorku, aby nepodporila rozpočet, ktorého účelom je pomoc ľuďom.

13.11.2022 (Webnoviny.sk) – Pokiaľ ide o návrh štátneho rozpočtu na rok 2023, ide o návrh „absolútnej beznádeje„. V diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 to povedal opozičný poslanec Matúš Šutaj-Eštok (Hlas-SD). Podľa neho je rozpočet dvakrát taký vysoký, ako bol za vlády expremiéra Petra Pelegriniho. O podpore návrhu rozpočtu podľa neho Hlas-SD bude diskutovať, ak bude schválený návrh na predčasné voľby.

Pre Slovensko sú východiskom z tejto krízy a marazmu predčasné voľby,“ povedal Eštok. Doplnil, že Hlas-SD je jasnou opozíciou voči súčasnej vláde.

Šéf poslaneckého klubu hnutia OĽaNO Michala Šipoša sa vyjadril, že na názore Šutaja-Eštoka je jasne vidieť, že návrh rozpočtu je v poriadku.

Tu sa krásne vyzliekajú pred celým národom,“ povedal Šipoš. Dodal, že opozícia si len hľadá výhovorku, aby nepodporila rozpočet, ktorého účelom je pomoc ľuďom.

Viac k témam: Diskusia, Pomoc ľuďom, Štátny rozpočet
Zdroj: Webnoviny.sk – Hlas bez predčasných volieb rozpočet nepodporí, opozícia si podľa Šípoša len hľadá výhovorku © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií