fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Igor Matovič: Tento status by som nenapísal, ak by si dilinko neobtieral svoju papulu do mojej Pavlínky

Premiér Igor Matovič dnes poriadne kritizoval Mariána Balásza, ktorý napísal kritický článok o vláde Igora Matoviča.

Máte tip? napíšte nám mailom

Igor Matovič dnes vo svojom statuse reagoval na publicistu Mariána Balásza, ktorý kritizoval jeho vládnutie v článku Denníka N. 

,,Leto malo byť „reformné“ a mali byť tri desiatky konferencií, na ktorých sa malo diskutovať o reformných plánoch súvisiacich s miliardami eur z Fondu obnovy EÚ. Diskusia mala byť politická, odborná a verejná. Potom mala nasledovať práca úradníkov a expertov na výslednom dokumente. Nič sa napokon nedialo a vláda k tomu ešte premrhala aj čas na prípravu na druhú vlnu pandémie,“ píše v článku Balász.

Reakcia premiéra

Reakcia premiéra nenechala na seba dlho čakať. Podľa Igora Matoviča sa publicista “tlačil na kandidátku OĽANO”.

,,Marián Balász. Tento primitív sa v roku 2016 silou-mocou tlačil na kandidátku OĽANO … silou-mocou chcel byť v prvej päťke … a priznávam, že som sa ho zastával do poslednej možnej chvíle pred odovzdaním kandidátok … len naša výberová komisia mi dosť rázne povedala, že nemá na to mentálnu výbavu a zásadne s tým nesúhlasia. Považoval som to vtedy za krivdu voči nemu, ale hneď sa ukázalo, že mali veľkú pravdu. Totiž, bez toho, aby sa v OĽANO čokoľvek zmenilo, zrazu začal písať svoje nenávistné bludy voči mne a OĽANO samotnému – len preto, lebo sa na našu kandidátku nedostal.

Tento status by som nenapísal, ak by si dilinko neobtieral svoju papulu do mojej Pavlínky … zobral som to osobne.,“ napísal v statuse.

Prečítajte si tiež:
Video: Fico sa po dedine premával na korčuliach! Jeden z občanov ho parádne zdissoval

Kto je  Marián Balász?

Marián Balász je publicista, vysokoškolský pedagóg, teológ, moderátor. Externe prednáša na Trnavskej univerzite, Katedra sociológie.

Moderuje reláciu Križovatky a píše komentáre pre Denník N. Balász bol bývalý poradca premiérky Ivety Radičovej.

Marián BalászTento primitív sa v roku 2016 silou-mocou tlačil na kandidátku OĽANO … silou-mocou chcel byť v prvej…

Zveřejnil(a) Igor Matovic dne Pátek 25. září 2020

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook dennikn

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií