fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Juraj Šeliga odkazuje Ficovi a Kaliňákovi: Radšej sa sami priznajte – je to poľahčujúca okolnosť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Počas akcie s menom “Očista” dnes ráno zadržali policajného exprezidenta Tibora Gašpara, bývalého šéfa NAKA Petra Hraška, bývalého riaditeľa Národnej protikorupčnej jednotky Róberta Krajmera a bývalého riaditeľa Národnej jednotky finančnej polície Bernarda Slobodníka.

Podpredseda parlamentu Juraj Šeliga (Za ľudí) na sociálnej sieti reaguje na akciu Očistec a posiela špeciálny odkaz pre Fica, Kaliňáka a ďalších politikov:

V tieto posledné dni a mesiace zažívame jednu z najväčších a najrozsiahlejších policajných akcií v histórii Slovenska. Naplno nám ukazuje, akým spôsobom bola mafiou rozložená polícia, prokuratúra a súdy. Akým spôsobom politické špičky kryli oligarchou, ako Smer dovolil ľuďom ako Kočner, Kollár, Bodor, Jankovskej a ďalším korumpovať a ovládať súdy a prokuratúru.

Opakujem, toto všetko sa dialo s politickým krytím Smeru, Roberta Fica, Roberta Kaliňáka a ich nominatna Gašpara! Chcem všetkým, ktorí boli akýmkoľvek spôsobom zapojení do tejto trestnej činnosti pripomenúť ustanovenie § 36 Trestného zákon – priznanie je poľahčujúca okolnosť.

Nečakajte, kým vás zoberie NAKA, prestaňte kryť mafiánov a politikov, oni vám nijako nepomôžu. Začnite vypovedať, pomôžte v odhalení trestnej činnosti! Špeciálny odkaz pre Fica, Kaliňáka a ďalších politikov, ktorí kryli Gašpara a spol. – prizanie je poľahčujúca okolnosť!

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií