Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kollár mal vyvážať expartnerku na vládnej limuzíne so zapnutými majákmi

Expartnertka Ema Ferusová v rozhovore pre Statritup priznala, že Boris Kollár ju vozil na vládnej limuzíne.

Ema Ferusová pred niekoľkými dňami zverejnila video, kde hovorí o tom, ako ju Boris Kollár donútil ísť dva krát na potrat. Iba 21 ročná Nitrianka, vo videu spomína, že s druhým najvyšším ústavným činiteľom mala milenecký pomer.

 

Údajný milenecký vzťah

Ten mal začať v roku 2020. Kollár je mal zabezpečiť luxusný dvojizbový byt na Cintorínskej ulici, kde jej mal platiť nájom 850,- eur mesačne. ,,Chcel aby sme tvorili pár, a aby som s ním chodila,“ spomína Ferusová vo videu. Údajne sa s ním stretávala v reštaurácií a neskôr v spomínanom byte. ,,Po 3 mesiacoch stretávania som sa do neho zaľúbila a verila som jeho rečiam -Chcem byť s tebou. Budem s tebou. Budeš u mňa bývať. Chcem tvoje dieťa. Budeš najlepšia mama, myslela som si, že to píše naozaj iba mne. A verila tomu,“ pokračuje Ferusová a dodáva: Povedal mi, že to nebude fungovať bez sexu. A buď spolu začneme spávať alebo čo ďalej…. Tak ja som s ním začala spávať.“

 Po niekoľkých mesiacoch jej mal navrhnúť, aby vysadila antikoncepciu a chcel, aby mu vynosila dieťa. A po dvoch potratoch jej mal údajne napísať: ,,V novembri ti urobím bruško… jeho klasické správy,“ dodáva Ferusová, že to bolo po už po dvoch potratoch.

Počas toho ako mala byť Ferusová tehotná, tak v tom období bola tehotná jeho druhá partnerka, a preto by vraj starostlivosť o ďalšie dieťa nestíhal. O tomto Ferusová nemá správy, mal jej to rozprávať osobne.

Denníku N má k dispozícií komunikáciu Borisa Kollára s Emou Ferusovou z daného obdobia. Z tejto komunikácie nemá vyplývať, že by čakala dieťa s Kollárom, v správach je,  že mala v tom čase aj iného partnera. Podľa Denníka N z nej nevyplýva ani to, že by ju Kollár nabádal, aby išla na potrat.

Video z vládnej limuzíny

Zaujímavým momentom je aj krátke video, ktoré zverejnila Ferusová v relácii Na stope. Krátke video zachytáva krátky moment z interiéru vládnej limuzíny, v ktorom je počuť hlas Borisa Kollára a vidno, ako si pasažieri auta držia navzájom ruky. Auto jasne signalizuje svoju prítomnosť svietiacimi majákmi a pohybujúc sa po ceste.

Potom, keď sme sa niekam ponáhľali, tak zapli majáky, dokonca je o tom aj video, kde ma drží za ruku. Išli sme od jeho domu a on ma bral mojej kamarátke do Biskupíc, kde ma vysadil a tie majáky išli celý čas, povedala pre StartitUp, Ferusová. V rozhovore tiež spomenula, že Boris Kollár ju s vodičom vládnej limuzíny niekoľkokrát poslal až domov.

Ema Ferusová bola podľa potvrdení na potrate

Denníku N poslala Ferusová fotografiu potvrdenia z jednej z viedenských gynekologických ambulancií s dátumom 5. septembra 2023, že 2. decembra minulého roka užila tabletky, ktoré spôsobili interrupciu a bola na danej ambulancií ošetrená.

 

 

Boris Kollár nereaguje

Kollár sa cez svoje tlačové oddelenie vyjadril, že ide o diskreditačnú kampaň pred voľbami a viac sa ku videu nevyjadril. Na tlačovej konferencií pred časom oznámil, že preto podal aj trestné oznámenie na organizovanú skupinu, tej má byť  súčasťou aj známy kontroverzný právnik Zoroslav Kollár a muž z mafiánskeho podsvetia Tomáš Rajecký.

Zdroj dennikn startitup
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií