Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kvôli súťaži si muž musel oholiť telo. Keď si vyzliekol tričko, prišiel poriadny šok!

Muž alebo medveď?!

Devin Cara sa rozhodol zbaviť sa nadmerného ochlpenia na svojom tele kvôli kulturistickej súťaži. Účasť na nej bola veľkým snom jeho manželky, ktorá bola nadšená, že Devin sa jej rozhodol zúčastniť.  A tak prišiel na rad holiaci strojček a Devin sa s ním pustil na boj s chlpmi. Hruď, ramená, brucho a chrbát nevideli žiletku alebo holiaci strojček už od čias, kedy chodil na strednú. Celý proces odchlpovania tak trval  33 minút. Video po celý čas natáčala jeho manželka Kelly, ktorá mu tiež pomáhala pri holení chrbta. Priznala, že žiť s ním jej niekedy pripomínalo, akoby mala pri sebe veľké zviera. Tento muž sa pred troma rokmi tiež natočil na video – vtedy si však holil mohutnú bradu.

Pokračovanie pod reklamou

Mnohé ženy priznávajú, že sa im páči, keď je muž zarastený na tvári, nohách a rukách. Ale o takomto extréme asi nesníva žiadna žena, či? Každopádne, po polhodinke holiaci strojček dokončil svoju prácu a Devin aj jeho manželka boli s výsledkom spokojní. 

PRED

hairy

Pokračovanie pod reklamou

hairyy

PO

Devin Cara

Krátke video

https://www.youtube.com/watch?v=fpJJcj5yZko

Zdroj: youtube.com  dailymail.co.uk

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií