Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Mladík sa na narodeninovej oslave chcel predviesť. Takto dopadol jeho skok do bazéna

Počas večera kedy s kamarátmi pili sa Dimitry rozhodol predviesť kaskadérsky kúsok, ktorý sa vôbec nevydaril.

Šokujúci moment zažil mladík Dimitry Prigorodov, ktorý narazil na sklenené zábradlie pri skoku do bazéna informuje dailymail.com.

Dimitry Prigorodov počas svojej narodeninovej oslavy chcel vyskočiť cez okno do bazéna a dúfal, že sa ponorí priamo do bazénu pod ním. Ale bankár z Moskvy neskočil dosť ďaleko a narazil do skleneného zábradlia obklopujúceho bazén.

Nanešťastie jeho kaskadérsky kúsok nevyšiel podľa plánu a Dimity má roztrhané väzivo zlomené rebrá hruď a musel absolvovať dve operácie rúk a nôh.

Napriek zraneniam Dimitry zverejnil klip na svojich sociálnych médiách a tvrdí, že ľutuje jeho skreslený skok, pretože jeho zábery sa stali medzi jeho priateľmi obľúbenými.

Aj keď bola chata, v ktorej sa kaskadérsky kúsok uskutočnil, prenajatá, Dimitry nemusel platiť škody, ktoré spôsobil nárazom na sklenený panel, pretože nájomná zmluva nebola správne vypracovaná.

 

 

Zdroj dailymail
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií