Má Slovensko nový letný hit Cítim vônu lesa? Americký raper spieva o borovičke!

Má Slovensko nový letný hit Cítim vônu lesa? Americký raper spieva o borovičke!

S pesničkami o alkohole sa ako keby roztrhlo vrece. Po veľmi chytľavom minuloročnom hite cez ľudovo ladenú pesničku o rume a borovičke prichádza ďalší song, ktorý je zameraný práve na biely alkohol.


Tentokrát sa o to postarala dvojica  Emily & Justice, ktorá dala pesničke názov Cítim vôňu lesa. Určite stojí za povšimnutie Justicové slohy, ktoré sú v angličtine. O refrén sa postarala najmä Emily. Klip je pomerne jednoduchý, no o to chytľavejší, vytvárajúci dojem domácej party, ktorá sa dá vytvoriť práve alkoholom. V songu sú spomenuté aj iné druhy destilátov ako napríklad hruškovica, slivovica alebo vodka.

Duo Emily & Justice tvoria Emily, vlastným menom Denisa Petríková, ktorá je slovenská speváčka, pochádzajúca a žijúca v Poprade. Justice je pôvodom Američan, ktorý už 4 roky žije a pôsobí v Prahe. Emily poznáte ako sólovú speváčku, ktorej zatiaľ prvý a jediný album vyšiel v roku 2004. V roku 2005 bola Emily ocenená ako objav roku 2004. Medzi jej známe skladby patria „Poďme spolu lietať 2004“ (coververzia skladby „Mopedová“ Oľgy Záblackej & Vaša Patejdla z filmu Fontána pre Zuzanu 1 z roku 1985) „Lásku vyznávam“, „Nemusíš sa báť“, či „Dam du bi dam“.

Zdroj: facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Minieš v bare príliš veľa? Možno ťa ovplyvňujú tieto faktory
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*