fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Machyna ako šéf OZ KOVO po 26 rokoch končí, vystriedal ho Ľupták

Na VIII. zjazde OZ KOVO o tom rozhodli prítomní delegáti.

Máte tip? napíšte nám mailom

2.6.2022 (Webnoviny.sk) – Novým predsedom Rady OZ KOVO sa vo štvrtok na najbližšie štyri roky stal dlhoročný odborový predák zo strojárskej spoločnosti PPS Group Detva Stanislav Ľupták. Na tomto poste vystriedal Emila Machynu, ktorý OZ KOVO šéfoval 26 rokov. Na VIII. zjazde OZ KOVO o tom rozhodli prítomní delegáti.

V tlačovej správe o tom informovala Anita Fáková z úseku komunikácie s verejnosťou a médiami OZ KOVO. „Doterajší predseda Rady OZ KOVO Emil Machyna už nekandidoval, nakoľko sa rozhodol odísť do dôchodku,” uviedla.

Podpredsedníčkou Rady OZ KOVO bude opäť Monika Benedeková, ktorá tento post zastávala aj v predchádzajúcom volebnom období.

OZ KOVO aktuálne zastrešuje približne 170-tisíc zamestnancov v sektoroch hutníctvo, strojárstvo, automobilový priemysel, elektrotechnický a sklársky priemysel, verejná cestná doprava či bytové hospodárstvo.

Viac k témam: Odchod z funkcie
Zdroj: Webnoviny.sk – Machyna ako šéf OZ KOVO po 26 rokoch končí, vystriedal ho Ľupták © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií