Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Majk Spirit konečne ukázal tvár svojej priateľky! Toto ste nečakali

Majk Spirit niekoľko mesiacov nechcel ukázať tvár svojej priateľky. Pred pár hodinami nám svoju Mariu ukázal v plnej kráse. To je kočka!

Na svojom Instagrame fanúšikov naťahoval niekoľko mesiacov. Slovenský hudobník najprv ukázal jej ruky, chrbát, zadok alebo nohy, čím fanúšikov priviedol do poriadneho vytrženia. Dnes sa v plnej kráse konečne objavila na jeho sociálnej sieti. Bez mejkapu, s plnými perami a prirodzene krásna.

Majk Spirit
Zdroj: instagram.com

Na fotografii je Majk Spirit spolu so svojou priateľkou, ktorá aj napriek tomu, že je Ukrajinka, slovensky rozumie veľmi dobre. Zaujímavosťou je, že obaja sa poznajú už 13 rokov. „Vo svete, v ktorom skoro všetci ukazujú až moc, najlepšie, čo môžeš spraviť je ostať trochu tajomný,“ píše Majk Spirit na svojom Instagrame. Fanúšikovia sú však konečne šťastní, že to raper s tou tajomnosťou ukončil.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií