fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matovič so Sulíkom „definitíve skončil“. Je podľa neho človek, ktorý slúži mafii a je mimoriadne nebezpečný

„Nepíšeme si správy, nepíšem mu maily, nebudem mu volať po polnoci, nebudem sa s ním rozprávať a nepôjdem s ním do žiadnej koalície,” povedal Matovič.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.12.2022 (Webnoviny.sk) – Predseda hnutia OĽaNO a poverený minister financií Igor Matovičdefinitívne skončil” s predsedom strany SaS Richardom Sulíkom. Povedal to na dnešnej tlačovej konferencii.

Nepíšeme si správy, nepíšem mu maily, nebudem mu volať po polnoci, nebudem sa s ním rozprávať a nepôjdem s ním do žiadnej koalície,” povedal Matovič. Sulík je podľa neho človek, ktorý slúži mafii a je mimoriadne nebezpečný.

Predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO) zároveň potvrdil, že k odvolaniu Matoviča z funkcie ministra, čo bol prísľub strane SaS za podporu rozpočtu, by malo dôjsť v piatok 23. decembra. Matovič v tejto súvislosti povedal, že ešte nevie, či sa vráti do parlamentu. Vylúčil ale, že by obsadil post podpredsedu parlamentu alebo šéfa poslaneckého klubu OĽaNO.

Viac k témam: odvolanie Matoviča
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič so Sulíkom „definitíve skončil“. Je podľa neho človek, ktorý slúži mafii a je mimoriadne nebezpečný © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií