fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: Majiteľ reštaurácie ich odmietol obslúžiť

Máte tip? napíšte nám mailom

Jeden z najznámejších párov sveta, Meghan Markle a princ Harry, zostali stáť pred dverami luxusnej reštaurácie. Jej majiteľ ich odmietol obslúžiť. Aký bol dôvod?

Meghan Markle a princ Harry sa rozhodli stráviť Vianoce mimo kráľovskej rodiny. Na dlhých 6 týždňov odleteli do Spojených štátov amerických, kde navštívili matku bývalej americkej herečky. Pôvodne mali v pláne prežiť Vianoce s ňou v Los Angeles, no na poslednú chvíľu zmenili plány a odleteli do Kanady.

Pokojné Vianoce mimo Veľkej Británie

Vojvoda a vojvodyňa zo Sussexu sa rozhodli v sprievode svojho syna Archieho stráviť pokojnú dovolenku. Odklonili sa od kráľovského protokolu a toto rozhodnutie im schválila aj samotná kráľovná Alžbeta II. Všetko teda nasvedčovalo tomu, že mladí rodičia prežijú dovolenku plnú relaxu, bez nátlaku médií, v tichu, ďaleko od Veľkej Británie. Zdá sa však, že nech sú manželia kdekoľvek na svete, pokoj mať nebudú. Jednoducho, vždy sa nájde niekto, kto im bude chcieť znepríjemniť život.

Meghan Markle a Harry nemohli vojsť do reštaurácie

Hoc obaja patria k členom kráľovskej rodiny a pozná ich celý svet, nemusí to hneď znamenať, že môžu mať všetko. Najsledovanejší pár na tejto planéte sa rozhodol navštíviť jednu z najluxusnejších reštaurácií vo Vancouveri, v chate Deep Dove Chalet. Pred vstupom do reštaurácie ich zastavil priamo jej majiteľ. Ten ich odmietol obslúžiť. Meghan Markle a Harry teda spolu so svojím synom ostali stáť pred jej dverami.

Prečítajte si tiež:
Matka šla nakupovať so synom, ktorý trpí Downovým syndrómom. Obsluha ju nesmierne šokovala

Prečo majiteľ reštaurácie odmietol obslúžiť Meghan a Harryho?

Ako vyžaduje bezpečnostný protokol, osobní strážcovia kráľovského páru išli najprv skontrolovať reštauráciu, aby zistili, či je všetko v poriadku a či reštaurácia a jej hostia nepredstavujú žiadne nebezpečenstvo pre Meghan a Harryho. Napriek tomu, že z hľadiska bezpečnosti bola reštaurácia pre vojvodu a  vojvodkyňu zo Sussexu bez akéhokoľvek rizika, jej majitelia sa rozhodli neakceptovať príchod manželov. Bev Koffel a jej manžel, šéfkuchár Pierre Koffel, vysvetlili, prečo odmietli obslúžiť kráľovský pár :

“Bezpečnosť reštaurácie nebola optimálna, a preto sme rozhodli, že nebudeme riskovať. Vieme, že by to pre nás bola obrovská šanca a úspech, ale neboli sme si istí, či im dokážeme poskytnúť želané súkromie. Prajeme im, aby si dovolenku tu vo Vancouveri užili, oddýchli si, ale hlavne mali svoje súkromie. Zaslúžia si to.”

To, kde sa nakoniec Meghan Markle s manželom najedli nie je známe.

Čítajte tiež:

Harry opäť ukázal, že má dobré srdce. Toto neurobil ani jeho brat

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií