fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Alžbeta II: Kvôli Meghan Markle musela porušiť starú tradíciu

Máte tip? napíšte nám mailom

Kráľovná bola opäť nútená porušiť ďalšiu vianočníú tradíciu. A to všetko kvôli Meghan Markle, ktorá sa rozhodla s princom Harrym stráviť Vianoce mimo kráľovskej rodiny.

Odkedy sa princ Harry zamiloval do Meghan Markle, kráľovská rodina plní titulky bulvárnych novín. A nie len to. Kráľovskí experti sa nestíhajú čudovať, koľko tradícií a zákazov musela kráľovná zmeniť. A tieto Vianoce tomu opäť neboli výnimkou.

Meghan Markle nechce byť s kráľovskou rodinou

Meghan Markle a princ Harry sa rozhodli stráviť Vianoce v Kanade, ďaleko od kráľovskej rodiny. A z toho dôvodu bola kráľovná nútená urobiť ďalšie nečakané rozhodnutie. Ako uvádza známy britský denník Mirroir, princezná Beatrice bola pozvaná, aby prišla so svojím snúbencom Edoardom Mapelli Mozzi na tradičnú vianočnú omšu. Obaja sa teda objavili po boku princa Charlessa, ako aj Kate Middleton, princa Williama a ich detí.

https://instagram.com/p/B6gAxbSn7lM/

Toto pozvanie prekvapilo všetkých, nakoľko na tejto bohuslužbe sa doteraz mohli zúčastniť iba manželské páry kráľovskej rodiny. Kráľovná Alžbeta II. sa teda opäť musela odkloniť od slávnej tradície. A to všetko kvôli bývalej americkej herečke a jej manželovi, princovi Harrym.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle: Podoba s Dianou je neprehliadnuteľná

Pre mnohých sa môže zdať prítomnosť princeznej Beatrice a jej snúbenca na vianočnej bohoslužbe úplne nepodstatná a banálna, ale opak je pravdou. Princezná Beatrice by nikdy nemala vstúpiť v rovnakom čase ako ostatné manželské kráľovské páry do kostola sv. Márie Magdalény v Sandringhame. Podľa starej tradície je táto bohoslužba vyhradená len pre členov kráľovskej rodiny, ktorí sú v manželskom zväzku.

Porušovanie tradícií kvôli Meghan Markle

Nie je to však prvýkrát, čo sa táto tradícia porušila. V roku 2017 sa tejto vianočnej bohuslužby zúčastnil aj princ Harry spolu s Meghan Markel pričom obaja v tom období neboli ešte manželmi. Aby sa predišlo akýmkoľvek nedorozumeniam a nepríjemnostiam, Buckinghamský palác sa pre média a verejnosť vyjadril, že ide o nevyhnutné gesto voči Meghan Markle a pricovi Harrymu.

Čítajte tiež :

Kate a William: Strach o ich tri deti! Nikto nevie, čo bude

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií