fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Atrakcia plná tajomných záhad: Pripravte sa na vínny vlak na Murter Mystery Tour!

Máte tip? napíšte nám mailom

Milujete záhady a neviete, akú ďalšiu výzvu prijať? Nasadnite na Murter Mystery Tour, ktorá vás zabaví na celé dni. Ako to prebieha?

Fanúšikovia Orient Expressu sa majú na čo tešiť! Legendárny vínny vlak už prichádza do údolia Napa. Môžete v ňom zažiť množstvo pozitívnych zážitkov a vybrať si zo širokej ponuky jedál. Samozrejme, že bez vraždy, ako tomu bolo vo filme. Navyše sa budete musieť obliecť do oblečenia z módy 20. rokov.

Murter Mystery Tour,  počas ktorej zažijete pútavú prehliadku vlakom sa začala už v apríli, pričom raz mesačne potrvá až do novembra. Konkrétne počas piatku a víkendu. Celková návšteva vlaku je zostavená tak, aby ste lúštili nejakú záhadu. Pred vstupom do neho dostanete označenie, aby ostatní pasažieri vedeli, že hráte hru s nimi. Počas troch hodín je vašou úlohou rozlúštiť prípad záhady či vraždy. Cieľ je získať dostatok informácií ešte pred tým, ako páchateľ opustí vlak.

Murter Mystery Tour ponúka aj chutné jedlá

Medzi jednotlivými úlohami je podávané teplé jedlo. „Napríklad teplé polievky, kozie šaláty a predjedlá, ako napríklad hovädzia sviečková, cestoviny gemelli alebo citrónová tymianová pečená kura. Šéfkuchár Donald Young urobí pre každú cestu nový dezert. Prirodzene bude pritekať aj veľa vína, pričom väčšina fliaš bude vychádzať z viníc pozdĺž železničných stôp.”  Tiež je vhodné, ak si návštevníci prinesú starodávne oblečenie. „Noste bubnové šaty, rukavice s lakťovými dlaňami, perie, kroje s prúžkami.”

Ak ste sa rozhodli, že tento vlak chcete určite navštíviť, musíte ale počítať s istými nemalými výdavkami. V súčasnosti sa cena za návštevu tohto vlaku, pojedania chutného jedla a riešenia záhad pohybuje vo výške $216 za osobu.

Prečítajte si tiež:
Krátke animované video ukazuje ľuďom, ako trpia kravy a malé teliatka! Krutá pravda o našom jedle!
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií