fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladík si chcel iba pospať v aute, skončil v rukách polície (foto)

Vrábeľskí policajti spozorovali na autobusovej zastávke odstavené vozidlo Seat Leon, ktoré išli hneď skontrolovať.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.11.2022 (Webnoviny.sk) – Policajti z Vrábeľ v okrese Nitra zadržali na autobusovej zastávke mladého muža, ktorý mal u seba 122 dávok drogy. Informovala o tom nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Vrábeľskí policajti spozorovali na autobusovej zastávke odstavené vozidlo Seat Leon, ktoré išli hneď skontrolovať. Policajti si na strane vodiča všimli osobu, ktorá spala, a tak zaklopali na okno. Vodič, ktorý sa následne zobudil, bol vyzvaný k predloženiu dokladov.

Mladý, 26-ročný muž vydal policajtom doklady a bol tiež podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. „Na otázku polície, prečo spí v aute na zastávke, sa mladík začal správať nepokojne a reagoval stresovo,“ uviedla v statuse polícia.

Nakoniec 26-ročný muž policajtom prezradil, že má pri sebe pervitín, a to hneď deväť zatavených plastových striekačiek s bielou kryštalickou látkou, 20 uzatvorených plastových nádob s bielou kryštalickou látkou, jednu plastovú nádobu s ružovou tabletkou, plastové vrecúško s bielou kryštalickou látkou, dve sklenené fajky, dve plastové trubičky a prenosnú váhu.

„Z kriminalisticko-expertízneho ústavu prišiel výsledok, že ide o 122 jednotlivých dávok drogy,“ doplnila polícia. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť.

Prečítajte si tiež:
Srdiečka ukrajinských detí môžu biť aj vďaka vám – zbierka Modrý gombík Unicef 2022

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Drogy, Krimi
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladík si chcel iba pospať v aute, skončil v rukách polície (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií