fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž zistil, že ho žena podvádza. Vymyslel excelentnú pomstu, ktorou to manželke a jej milencovi parádne natrel

Máte tip? napíšte nám mailom

S neverou sa ľudia vyrovnávajú rôznymi spôsobmi. Zatiaľ, čo jedni utápajú svoj žiaľ v alkohole, iní sú neverní tiež a ďalší chystajú pomstu. Práve k tretej možnosti sa uchýlil tento muž, ktorý zistil, že ho žena podvádza a jeho pomsta je skutočne brilantná!

Na internete sa mnoho ľudí zdôveruje so svojimi problémami a niektorí sa dokonca chvália aj tým, ako ich vyriešili. Jedným z takýchto príbehov je aj ten dnešný, ktorý vodami internetu koluje, no jeho pôvodný zdroj známy nie je, a tak nevedno, či sa skutočne stal alebo je iba výmyslom. Každopádne pomsta, akú manžel vymyslel, je skutočne excelentná a zábavná a stojí za prečítanie.

Chlapík bol stopercentne presvedčený o tom, že mu je manželka neverná, no nevedel, ako to vyriešiť. Po dlhom premýšľaní sa však rozhodol, že najlepšie bude ju konfrontovať a to tak, aby všetci vedeli, že za rozpadom ich manželstva stojí ona a nie on.

“Vedel som, že ma podvádza… Bolo to očividné – smiala sa pri esemeskovaní a chatovaní a keď som sa jej opýtal, s kým si píše, odpoveď bola stále rovnaká – s jej matkou. Keď som volal k nej do práce, kolegovia mi oznámili, že skončila už pred niekoľkými hodinami. Poslednou kvapkou bolo, keď mi o pol jedenástej v noci povedala, že došlo mlieko a tak ho ide kúpiť a vrátila sa až o druhej ráno. Rozhodol som si najať súkromného detektíva, ktorý mi doniesol dôkazy, ktoré potvrdzovali to, čo som aj tak vedel. Počkal som ale sedem mesiacov, kým ju s tým konfrontujem a zároveň sa pomstím – bolo to v deň jej narodenín.

Možno sa teraz sami seba pýtate, prečo som čakal viac než pol roka, tak vám to objasním. Chcel som nazbierať čo najviac dôkazov pre môjho rozvodového právnika. Okrem toho som si chcel nájsť a zariadiť nový byt. A vlastne som si aj chcel počkať na jej narodeniny… 

Pýtal som sa jej, čo chce robiť na svoje narodeniny, no povedala mi, nech si s tým nerobím ťažkú hlavu a pokojne sa idem zabaviť so svojimi priateľmi do mesta. Jednoducho, že nechce, aby som jej svojom prítomnosťou pripomínal, že je opäť staršia. Vedel som, že sa niečo deje a potom som našiel v jej šatníku fľašu šampanského a dva poháre. Bolo mi to už jasné…

Odišiel som z bytu tak, ako si priala a tváril som sa, že idem za kamarátmi. Šiel som ku kamarátovi, odkiaľ som obvolal jej rodinu s tým, že pre ňu chystám prekvapenie a chcem, aby sme ju prekvapili spoločne tým, že sa objavíme u nás doma aj s tortou, párty klobúčikmi a všetkým, čo k poriadnej oslave patrí. Okolo pol deviatej večer sme sa zišli pred našim bytom. Bolo nás tam dokopy osem, vrátane jej matky, ktorá držala tortu a jej otca, ktorý doniesol fľašu vína. 

Všetkých som upozornil, aby sme do bytu vošli potichu. Pomaly – potichu som odomkol a potajomky sme všetci došli až k dverám spálne a každý mal pripravenú píšťalku, ktorou chceli oslavu zahájiť. 

Otvoril som dvere a všetci spoločne sme zakričali “PREKVAPENIE!” Naskytol sa nám pohľad na jej holý zadok a šokovanú tvár jej milenca, ktorý mal ústa otvorené dokorán. Jej matka zakričala a bola tak v šoku, že jej spadla torta na zem. Kričala aj jej sestra a otec. Ja som hral šokovaného. Moja manželka, teda presnejšie dnes už ex-manželka, ako som to mohol urobiť a medzitým sa jej milenec chaoticky obliekal, lebo chcel čo najrýchlejšie vypadnúť z bytu. Bol to ten najlepší darček, aký som jej mohol dať – aspoň teda z môjho pohľadu.

Zdroj: Electro Piknik

Prečítajte si tiež:
Dokážeš nájsť neobyčajnú zvláštnosť na takmer obyčajnej fotografií?
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií