fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž poslal svojej priateľke zoznam požiadavok, ktoré má dodržiavať na internáte. Čo žiadal?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Odlúčenie pri nástupe na vysokú školu môže byť poriadnou skúškou vzťahu. Základom pre vzťah na diaľku je však dôvera. Tu je príklad ako to vyzerá, keď jedna strana neverí tej druhej.

Muž, ktorý je v USA známy ako „Hot Stud Muffin“ napísal svojej priateľke zoznam požiadavok, ktoré má dodržiavať počas prvej noci na internáte.

Nestrácal čas a začal hneď základnými pravidlami: „ŽIADNI CHLAPI. ŽIADNE PITIE.“ Pokračoval tým, že sa dával ako dobrý príklad, nakoľko by na žiadnu párty nikdy nešiel. Ďalej jej pripomínal, aký je pre ňu dôležitý.

„Párty nie je a nikdy nebude dôležitejšia, než ja. Ale ty vieš najlepšie, čo robíš. Prosím, nesprav nič, čo by nás mohlo zničiť. Pripomínam ti, že ja by som ti nikdy neublížil. Napíš mi okolo 9:30 večer, keď už budeš na izbe,“ pokračoval vo svojej SMS-ke.

„Milujem ťa, láska. Zabav sa. Neviem, prečo som ti dovolil ísť, ale tak choď. ŽIADNI CHLAPI. ŽIADNE PITIE. Miluje ťa. A v noci mi zavolaj a povedz mi všetky detaily.“ Zakončil svoju správu.

Prečítajte si tiež:
Ako by to vyzeralo, ak by boli vo filmových scénach namiesto zbraní Selfie tyče?

Nižšie si môžeš pozrieť správu v originálnom znení:

3751D63700000578-3744852-image-m-16_1471426113822

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií